Za nami premiera "My Way"! Edyta Górniak nie wsiadła za kółko, ale opowiedziała o rozwodzie

Julia Pandecka 31.10.2019
Edyta Górniak w różowej sukience i okularach przeciwsłonecznych
Fotografia: Instagram/Edyta Górniak

Ruszył program Edyty Górniak, "My Way". W pierwszym odcinku wokalistka jednak nie jeździła samochodem. Zamiast tego opowiedziała o swoim życiu prywatnym.

Za nami premiera najnowszego reality show TVN-u, pt. "My Way". Gwiazdą programu jest Edyta Górniak, która na oczach telewidzów ma uczyć się jazdy samochodem. "Ma" to dobre słowo, ponieważ za nami pierwszy odcinek, w którym diwa nie siadła za kierownicą. Zamiast tego opowiedziała o swoim życiu prywatnym, przede wszystkim małżeństwie z Dariuszem Krupą, a także ich rozwodzie. Tym samym polały się łzy, a widzowie otrzymali solidną dawkę emocji.

Zobacz także: Janiak podpadł Górniak na konferencji "My Way". Pomylił ją ze Steczkowską?

Edyta Górniak w "My Way" o rozwodzie i małżeństwie z Krupą

Wszyscy fani Edyty Górniak czekali na ten program! Doskonale wiedzieliśmy, że "My Way" zapowiada się na jesienny hit w telewizji.

Edyta Górniak do tej pory skupiała się na karierze i nie miała czasu na zdawanie prawa jazdy. Teraz gwiazda dojrzała do tej decyzji, choć nie do końca wierzy we własne siły.

Na serio będę się uczyć jeździć? Pan wierzy, że mnie pan nauczy? - spytała instruktora.

Ostatecznie jednak mężczyzna zabronił Edycie siąść za kierownicą. Wszystko dlatego, że diwa do jazdy samochodem założyła szpilki. W odcinku jednak przede wszystkim opowiedziała o swoim życiu osobistym.

Gwiazda przed kamerą zdradziła, co urzekło ją w byłym mężu, Dariuszu Krupie.

Jak poznałam ojca Allana, on miał bardzo dużą rodzinę. Zakochałam się w tym obrazku. Wiedziałam, że miałabym te ciocie, babcie, te wszystkie osoby, których nie miałam - zdradziła Edyta.

Górniak ze łzami w oczach przyznała, że brakuje jej prawdziwego życia rodzinnego i miłości. 

Dla mnie magią jest to, że mogę wrócić do domu i tam ktoś jest, że pachnie obiad, że położę się i ktoś przyjdzie do mnie - wyznała.

Edyta dodała jednak również, że rozwód z Krupą był dla niej bardzo traumatycznym przeżyciem. My mamy nadzieję, że w kolejnych odcinkach gwiazda pokona swój strach i zdecyduje się ruszyć samochodem.

Zobacz także: Edyta Górniak ma zasadę, której nigdy nie złamie. "To jest dla mnie zbyt intymne"

Uwielbiasz śpiewać? A może często wybierasz się na karaoke? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi "tak" - to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, z którą polską piosenkarką powinieneś zaśpiewać na karaoke.

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz
Rozwiąż quiz

Z którą polską piosenkarką powinieneś wybrać się na karaoke?

Na scenie występuje razem Doda oraz Maryla Rodowicz

1. Która z tych piosenek podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów