Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN"? Dziennikarka komentuje!

Zuzanna Morska 26.02.2020
Kinga Rusin
Fotografia: Artur Zawadzki/REPORTER

Dziennikarka, która nie była obecna na prezentacji wiosennej ramówki TVN, postanowiła zabrać głos w sprawie swojego ewentualnego odejścia z "Dzień Dobry TVN". Zobaczcie, co powiedziała!

We wtorek odbyła się prezentacja wiosennej ramówki telewizji TVN. Pojawiła się na niej plejada gwiazd, które już za chwilę będziemy mogli oglądać w programach tej stacji.

Wielką nieobecną imprezy była Kinga Rusin. Fani zaczęli nawet spekulować, czy dziennikarka przypadkiem nie zniknie z programu "Dzień Dobry TVN", który współprowadzi z Piotrem Kraśką. Teraz gwiazda postanowiła odnieść się do tych informacji.

"Dzień Dobry TVN": Kinga Rusin odchodzi z programu?

Okazało się, że Kinga Rusin nie dotarła na prezentację ramówki telewizji TVN dlatego, że przebywa obecnie na urlopie. Gwiazda wybrała się na narty do Włoch, ale kiedy okazało się, że w kraju wykryto ogniska koronawirusa, szybko udała się do Francji.

Wprawdzie jeszcze dwa dni temu smarowałam narty i robiłam przysiady, szykując się do treningów na tyczkach, ale świat wokół zawirował... Szwajcarzy i Austriacy rozważają zamykanie granic, a Włosi zaczęli panikować. Zrobiło się nieprzyjemnie... Przejechaliśmy więc Włochy w poprzek (bez postoju) i teraz pozdrawiam Was z... Francji, z Cap Ferrat. Też ładnie - wyznała.

Wszystko wyjaśniła swoim fanom w instagramowym wpisie. Przy okazji dodała też, że nie odchodzi z "Dzień Dobry TVN" i w najbliższych dniach pojawi się w pracy.

PS W Dzień Dobry TVN widzimy się za kilka dni. Już nie mogę się doczekać - dodała.

Fani mogą zatem odetchnąć z ulgą. Panikę i plotki o odejściu Rusin spowodował nie tylko fakt jej nieobecności na imprezie TVN-u, ale też to, że na ramówce poznaliśmy nową parę prowadzących "DD TVN".

Ten projekt robi furorę na całym świecie. Wszystko dlatego, że na zdjęciach pozują znane gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami!   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów