Agnieszka Jastrzębska odeszła z "Dzień Dobry TVN". Wiemy, kto ją zastąpi!

Julia Pandecka 10.03.2020
Roześmiana Agnieszka Jastrzębska w płaszczu macha do zdjęcia
Fotografia: Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Jastrzębska przez 10 lat opowiadała w "DD TVN" o show-biznesie. Teraz producenci programu ogłosili, że przyszedł czas na zmiany. Kto ją zastąpi?

O tym, że Agnieszka Jastrzębska odchodzi po 10 latach z "Dzień Dobry TVN", mówiło się już od dłuższego czasu. Jako pierwszy te informacje podał "Fakt", ale zarówno główna zainteresowana, jak i stacja, nie komentowali tych doniesień. Teraz jednak wszystko stało się jasne. Na profilu "Dzień Dobry TVN" na Facebooku pojawił się wpis, w którym możemy poznać nową prowadzącą "show-biznesu", jednego ze stałych punktów programu, który do tej pory prowadziła właśnie Agnieszka.

Zobacz także: Nowa para prowadzących w "Dzień Dobry TVN"! Kogo zastąpią? 

"Dzień Dobry TVN": wiemy, kto zastąpi Agnieszkę Jastrzębską!

Okazuje się, że nową prowadzącą "show-biznes" w "DD TVN" będzie Sandra Hajduk.

Dziennikarka do tej pory mogła być znana czytelnikom Wirtualnej Polski, gdzie pracowała od 4 lat. Od stycznia natomiast jest prowadzącą serwisu Gala.pl.

Sandra Hajduk swoją dziennikarską przygodę zaczęła w Agencji TVN - x-news. Po dwóch latach przeszła do Wirtualnej Polski, gdzie pracowała ponad 4 lata. Redagowała teksty i przeprowadzała wywiady dla serwisów: Pudelek, WP Gwiazdy czy WP Opinie. Była też reporterką. W 2018 roku wystartowała z autorskim programem "Hardtalk - na ostro", w którym przeprowadzała wywiady ze znanymi postaciami świata rocka: Nergalem, Piotrem Roguckim, Januszem Panasewiczem Anją Orthodox, a także Jurkiem Owsiakiem. Hajduk ma na koncie wiele wywiadów z gwiazdami rodzimego i światowego show-biznesu, jednak to muzyka jest najbliższa. Od stycznia jest redaktor prowadzącą serwisu Gala.pl - możemy przeczytać na stronie "Dzień Dobry TVN".

Sandra przywitała się już z widzami przy pomocy swojego konta na Instagramie. Nadal nie wiadomo, jaki konkretnie był powód rezygnacji Agnieszki Jastrzębskiej. Bez wątpienia jest to jednak zmiana, na którą się szykowaliśmy, zważywszy na słowa Edwarda Miszczaka z konferencji ramówkowej TVN-u, gdy mówił, że "Dzień Dobry TVN" czeka rewolucja.

Zobacz także: Maja Sablewska odchodzi z telewizji. Czym teraz będzie się zajmować? 

Niektóre gwiazdy TVN-u są związane ze stacją od lat! Zobaczcie, jak oni się zmienili.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów