Uwielbiana przez widzów para prowadzących żegna się z "Dzień Dobry TVN"!

"Dzień Dobry TVN": prowadzący na kanapach
Fotografia: Instagram/dziendobrytvn

Już wiadomo, która para prowadzących odejdzie z "Dzień Dobry TVN"! Okazuje się, że będziemy musieli pożegnać się z Magdą Mołek i Marcinem Mellerem.

Jeszcze niedawno media rozpisywały się o wielkich zmianach, jakie mają nadejść w programie "Dzień Dobry TVN". Oto pierwsze z nich i kto wie, być może nawet największe. Z "Dzień Dobry TVN" odchodzi uwielbiana przez widzów para prowadzących - Magda Mołek i Marcin Meller. O swojej decyzji poinformowała dziennikarka przy pomocy swojego konta na Instagramie. Mołek do ekipy "Dzień Dobry TVN" dołączyła 15 lat temu! Jej fani są zaskoczeni i... zasmuceni.

Zobacz także: Magda Mołek udzieliła szczerego wywiadu. "Nie przespałam porządnie ani jednej nocy"

"Dzień Dobry TVN": Magda Mołek i Marcin Meller odchodzą z programu

O tym, że z popularnego programu śniadaniowego odejdzie jedna z najbardziej lubianych par prowadzących, było wiadomo od dłuższego czasu. Nie wiedzieliśmy jednak, kto zdecydował się na ten krok.

Dziś już wiemy, że musimy pożegnać się z Mołek i Mellerem.

Po 15 latach, w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący też. (...) Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych - to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. Dziękuję i do zobaczenia - napisała dziennikarka.

Marcin Meller niedługo po niej również dodał post dotyczący jego odejścia z "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz także podziękował widzom za te wszystkie lata.

Do trzech razy sztuka. Właśnie drugi raz odchodzę z "Dzień Dobry TVN". W 2008 solo, a teraz w doborowym towarzystwie razem z Magdą Mołek. (...) Dzięki Magda, dzięki ekipo "DD TVN" i dzięki szanowni widzowie za wszystkie komplementy i ochrzany - dodał od siebie.

Fani pary prowadzących są zasmuceni tą informacją. W komentarzach piszą, że będą za nimi tęsknić.

O nie, mój ulubiony poranny duet.

Będzie nam was brakować.

Duża strata dla DD TVN.

Zarówno Magda Mołek, jak i Marcin Meller, uspokoili jednak widzów. Oboje będą wciąż na antenie, w innych programach. Mołek nadal prowadzi "W roli głównej" w TVN Style i szykuje już dwa nowe projekty. Mellera natomiast będzie można oglądać w programie "Drugie Śniadanie Mistrzów" w TVN24

Zobacz także: Anna Kalczyńska pokazała brata. Jako dziecko zagrał główną rolę w popularnym filmie

Oni są na antenie TVN-u od wielu lat! Zobacz, jak zmieniły się największe gwiazdy stacji.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów