Daniel Tracz był półfinalistą 6. edycji "Top Model". Jego wygląd znacznie zmienił się od tamtego czasu

Katarzyna Leszczyńska 14.02.2018
Daniel Tracz w "Top Model"
Fotografia: X-NEWS

Daniel Tracz brał udział w szóstej edycji "Top Model" i zachwycił swoim wyglądem jurorów. Teraz prezentuje się nieco inaczej. Jak dziś wygląda Daniel Tracz?

Daniel Tracz brał udział w szóstej edycji programu „Top Model” w 2016 roku. Chłopak zaszedł w show bardzo daleko i doszedł aż do półfinału, który odbył się w Madrycie. Tracz w programie wziął udział zaraz po liceum. Jego marzeniem było zostanie modelem i właśnie dlatego znalazł się w „Top Model”. Tracz zachwycił jurorów swoim wyglądem i pracowitością podczas sesji zdjęciowych. Pod jego urokiem byli przede wszystkim: Joanna Krupa oraz Marcin Tyszka.

Zobacz także: Transseksualna uczestniczka "Top Model" zmieniła się od występu w programie. Jak dziś wygląda Kamila Warzecha?

Niedługo po zakończeniu programu, Daniel Tracz dołączył do agencji modeli A S Management i jednocześnie poszedł w ślady swojej koleżanki z programu, Darii Zhaliny, która również została twarzą agencji. Tym samym zaczął spełniać swoje marzenie. W tym momencie nadal zajmuje się modelingiem. Efektami różnych sesji zdjęciowych dzieli się na swoim koncie na Instagramie. Trzeba przyznać, że wygląda nieco inaczej niż w programie. Pamiętacie jak prezentował się wtedy?

Daniel Tracz "Top Model"
Fotografia: X-NEWS

W wyglądzie chłopaka zmieniła się przede wszystkim jego sylwetka. Ma też zupełnie odmienioną fryzurę. Zobaczcie, jak dziś wygląda Daniel Tracz.

Zobacz także: Emilia Pietras brała udział w pierwszej edycji "Top Model". Od tego czasu mocno się zmieniła. Jak wygląda?

Daniel Tracz
Fotografia: Instagram/Daniel Tracz
Daniel Tracz
Fotografia: Instagram/Daniel Tracz
Daniel Tracz
Fotografia: Instagram/Daniel Tracz
Daniel Tracz
Fotografia: Instagram/Daniel Tracz

Zobacz w poniższej galerii, jakie fryzury będą najmodniejsze w tym roku:

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów