Kolejny uczestnik "Dance, Dance, Dance" nie wytrzymał! "Musimy pajacować przed kamerami"

Kasia Dziurska po odcinku "Dance, Dance, Dance", w którym tańczyła do utworu "Try" Pink!
Fotografia: Instagram/Kasia Dziurska

"Dance, Dance, Dance" już prawie na półmetku, a uczestnikom zaczynają puszczać emocje! Jeden z nich nie wytrzymał napięcia związanego z treningiem.

Program "Dance, Dance, Dance" od samych początków na antenie budzi ogromne emocje. Najpierw widzowie byli oburzeni tym, że kolejny program TVP prowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel. Następnie wybuchła kłótnia między Ewą Chodakowską a Pauliną Krupińską. Modelka odpadła z programu w ostatnim odcinku, jednak emocje nie opadły. Okazuje się, że kolejny uczestnik nie wytrzymał ciśnienia związanego z udziałem w show.

Zobacz także: Ewa Chodakowska ostro o występie Krupińskiej w "Dance, Dance, Dance". Widzowie są zniesmaczeni

"Dance, Dance, Dance": Emilian Gankowski stracił panowanie nad sobą

Już w najbliższą sobotę, o godzinie 20:05, będziemy świadkami kolejnego odcinka "Dance, Dance, Dance". W programie pozostały 4 pary, które będą walczyć o miejsce w finale i 100 tysięcy, które potem przeznaczą na cele charytatywne.

Jako, że zbliża się półmetek programu, emocje sięgnęły zenitu. Jak donosi "Party", podczas prób do programu Emilowi Gankowskiemu, który jest partnerem mistrzyni fitness, Kasi Dziurskiej, puściły nerwy.

Denerwuje mnie to, że musimy pajacować przed kamerami w momencie, kiedy nie mamy czasu na trening - powiedział Gankowski w rozmowie z choreografem i wyszedł z sali treningowej trzaskając drzwiami.

Emil Gankowski i Kasia Dziurska już w ostatnim odcinku byli bardzo zdenerwowani. Musieli opanować układ z teledysku Pink! do utworu "Try". Podczas ich występu doszło do wypadku, jednak oni kontynuowali taniec. Trudno się dziwić zatem, że Emila poniosły emocje. Sytuację próbował opanować ich choreograf.

Nie nakręcaj się na to, że coś ci nie wychodzi. Jesteś sportowcem! Zepnij tyłek i lecimy dalej - powiedział Artur Golec z "Egurrola Dance Studio". 

Również juror programu, Robert Kupisz, starał się rozładować nerwową atmosferę podczas treningu.

Tutaj wymagany jest artyzm, luz i musisz sobie troszeczkę tego dać, żebyś miał więcej zabawy w programie - powiedział.

Myślicie, że Kasia i Emil dojdą do finału programu? A może inna para bardziej zasłużyła na miejsce w czołówce?

Zobacz także: Kazadi i Nowakowska mają konflikt w programie "Dance, Dance, Dance"

Lubisz słuchać muzyki i oglądać teledyski? Sprawdź, czy uda ci się rozpoznać kadry z polskich klipów. Życzymy powodzenia!

Rozwiąż quiz

Czy rozpoznasz polski teledysk po jednym kadrze? Średni wynik to 5 punktów

Teledysk
Fotografia: YouTube/Paweł Domagała

1. Ten teledysk ma już ponad 50. milinów wyświetleń. Mowa o piosence:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów