Wiktoria Gąsiewska nie wytrzymała na treningu do "Dance, Dance, Dance". Wybuchła płaczem i zaczęła przeklinać

Wiktoria Gąsiewska w czerwonej sukience hiszpance i z czerwoną szminką, w wyprostowanych włosach
Fotografia: Instagram/Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska nie wytrzymała na treningu do programu "Dance, Dance, Dance". Rywalizacja w show przerosła kolejnego uczestnika.

Takich emocji jak przy programie "Dance, Dance, Dance" dawno nie było w polskiej telewizji. Uczestnikom nerwy puszczają już od kilku odcinków. Nie tak dawno jeden z nich opuścił trening. Teraz bliska rezygnacji była Wiktoria Gąsiewska. Na ostatnim treningu, do nadchodzącego odcinka programu, młoda aktorka nie wytrzymała i rozpłakała się. Padły mocne słowa ze strony partnerki Adama Zdrójkowskiego. W pewnym momencie interweniowała choreografka.

Zobacz także: Ewa Chodakowska ostro o występie Krupińskiej w "Dance, Dance, Dance". Widzowie są zniesmaczeni 

"Dance, Dance, Dance": Wiktoria Gąsiewska wybuchła płaczem 

Z tygodnia na tydzień jest coraz trudniej. Uczestnicy muszą przygotować naprawdę skomplikowane choreografie, a mają na to zaledwie tydzień. Do tego dochodzi stres związany z występem na żywo i oceną jurorów, którzy w "Dance, Dance, Dance" są naprawdę surowi.

Jak donosi "Plotek", to przerosło Wiktorię Gąsiewską, która podczas ostatniego treningu nie wytrzymała. Zaniosła się płaczem i wybuchła.

Najwidoczniej nie potrafię tańczyć i tyle... Płaczę, bo jestem wku**iona sama na siebie, że nie robię tego tak, jakbym chciała zrobić - wykrzyczała aktorka.

Nawet Adam Zdrójkowski nie dał rady uspokoić swojej ukochanej. Pomogła mu Katarzyna Mieczkowska, choreografka współpracująca z parą. Zaczęła uspokajać Wiktorię.

Nie możesz się poddawać... To tak jakbyś biegła maraton i na 41. kilometrze stwierdziła, że nie dasz rady. Zostało nam mało czasu, ale to jest moment na to, żeby docisnąć - mobilizowała ją Mieczkowska.

Nawet jej słowa jednak nie przekonały gwiazdy. Czy ostatecznie uda jej się przygotować do odcinka? Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę o 20:05 na antenie stacji TVP2.

Zobacz także: Kazadi i Nowakowska mają konflikt w programie "Dance, Dance, Dance"  

Lubisz słuchać muzyki i oglądać teledyski? Sprawdź, czy uda ci się rozpoznać kadry z polskich klipów. Życzymy powodzenia!

Rozwiąż quiz

Czy rozpoznasz polski teledysk po jednym kadrze? Średni wynik to 5 punktów

Teledysk
Fotografia: YouTube/Paweł Domagała

1. Ten teledysk ma już ponad 50. milinów wyświetleń. Mowa o piosence:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów