Widzowie "Dance, Dance, Dance" TVP mają dość prowadzących! "Cały program psują"

Tomasz Kammel w garniturze i Barbara Kurdej-Szatan w cekinowej sukience na scenie w "The Voice of Poland"
Fotografia: TRICOLORS/East News

Nowy program TVP, "Dance, Dance, Dance", spodobał się widzom, ale... są zniesmaczeni prowadzącymi. Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan nie przypadli im do gustu.

"Dance, Dance, Dance" to nowy, taneczny show TVP. Trzeba przyznać, że Telewizja Polska przyciągnęła do programu wiele znanych gwiazd. W sobotę odbyła się premiera pierwszego odcinka na antenie. Okazało się, że widzom bardzo przypadł do gustu sam format. W sieci pojawiło się jednak wiele negatywnych komentarzy w związku z prowadzącymi. Okazuje się, że "Dance, Dance, Dance" jest kolejnym programem TVP, który prowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.

Zobacz także: Magda Gessler oburzona nowym programem TVN. "Nazywa się koszmarnie"

Kurdej-Szatan i Kammel irytują widzów "Dance, Dance, Dance"

"Dance, Dance, Dance" to odpowiedź TVP na dotychczasowe programy taneczne, które powstały w konkurencyjnych stacjach. Oczywiście od lat największą popularnością cieszy się "Taniec z gwiazdami", który kiedyś był flagowym programem stacji TVN, a teraz możemy oglądać go na antenie Polsatu. Niemalejąca popularność tego typu produkcji sprawiła, że również w TVP pojawiło się taneczne show z udziałem gwiazd. 

W pierwszym odcinku na parkiecie rywalizowało 6 par, które odtwarzały kultowe teledyski. I tak w programie biorą udział następujące pary: Patricia Kazadi z siostrą, Marcelina Zawadzka i  Rafał Maślak, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio, Monika Mazur i Dariusz Wieteska oraz Kasia Dziurska i Emilian Gankowski. W jury zasiadają natomiast: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz

Premiera show przypadła do gustu widzom. Są oni zachwyceni programem i tanecznymi popisami gwiazd, o czym możemy przeczytać w sieci.

Najlepszy program taneczny ever.

Świetny program. Super się oglądało.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan w "pikantnej" komedii z Anną Muchą. Musisz to zobaczyć!

Internauci mają jednak jedno i to duże ale. Chodzi o prowadzących. Większości widzów nie podoba się to, że po raz kolejny muszą oglądać na ekranach duet Barbary Kurdej-Szatan i Tomasza Kammela. Nie odpowiada im przede wszystkim aktorka.

Super dance, "nieopatrzone jury". Cały program psują jednak prowadzący. Za dużo Kurdej-Szatan!

Emocje jak na grzybobraniu. Miałkie. A już nie wspominam o prowadzących... Innych ludzi na tej planecie nie ma?

Basia jest w każdym programie, każdym serialu i gazecie. Jestem już trochę zmęczona oglądaniem pani Kurdej-Szatan.

Tego typu komentarzy jest znacznie więcej. Kurdej-Szatan i Kammel są prowadzącymi programów "The Voice of Poland" oraz "The Voice Kids". Wspólnie występowali także w "Kocham Cię, Polsko". Nie wspominając już o tym, że Tomasz Kammel na stałe jest prowadzącym "Pytania na śniadanie", a aktorka występuje obecnie w dwóch niezwykle popularnych serialach: "M jak miłość" i "W rytmie serca". 

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcie, na którym ma 14 lat. Co za zmiana!  

Każdy się starzeje. Niektórzy jednak z wiekiem wyglądają znacznie młodziej. Dotyczy to przede wszystkim gwiazd. Te, naszym zdaniem, wyglądają lepiej niż kiedyś.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów