Zdrójkowski i Gąsiewska zaczęli na siebie krzyczeć, a Kazadi zalała się łzami. Emocjonujący ćwierćfinał "Dance, Dance, Dance"

Hanna Skowron 07.04.2019
Dance Dance Dance - uczestnicy
Fotografia: Instagram.com/dancedancedancetvp

W 6. odcinku tanecznego show nie brakowało wzruszeń i nerwów. Kto odpadł?

W ćwierćfinałowym odcinku "Dance, dance, dance" nie zabrakło emocji. Patrycja Kazadi nie utrzymała nerwów na wodzy i rozpłakała się podczas oceny jurorów. Ciśnienia nie wytrzymali również Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Między zakochanymi doszło do ostrej wymiany zdań.

Łzy Kazadi w ćwierćfinale "Dance, dance, dance"

W 6. odcinku tanecznego show uczestnicy mieli zaprezentować solówki. Patrycja Kazadi przejęła się "niegrzeczną" choreografią do piosenki "Dirty" Christiny Aguilery. Gwiazda nie chciała zaprezentować wyzywających gestów, ponieważ bała się, że mogą zostać źle zinterpretowane przez jej konserwatywną babcię. W życiu tego nie zrobię! To ogląda moja babcia - powiedziała. Ostatecznie jednak wyszła na scenę. Robert Kupisz przyznał aktorce 9,5 punktów, natomiast Ewa Chodakowska - 10.

Widziałem, z czym się zmierzyłaś, było ci trudno przezwyciężyć pewne rzeczy - przyznał projektant. 

Jesteś artystką. Nikt nie ocenia cię przez pryzmat twojej roli. Wchodzisz w rolę i dajesz z siebie wszystko - dodała trenerka.

Kazadi jednak nie mogła powstrzymać łez. I wtedy stało się coś nieoczekiwanego.

Wiem, dlaczego płaczesz. Dlatego, że po raz pierwszy w tym programie dam 10 punktów! - zaskoczyła wszystkich Ida Nowakowska. Kazadi otrzymała w sumie 29,5 punktów.

Ostra wymiana zdań Zdrojewskiego i Gąsiewskiej

Nie mniej emocjonująco było podczas tańca Gąsiewskiej i Zdrójkowskiego. Na treningu do sobotniego występu między partnerami doszło do kłótni

Puszczaj, puszczaj. Ty no czekaj, zaraz mi ramię pójdzie, jak będziesz tak pajacować – krzyczał zdenerwowany Zdrójkowski.

Ja się boję, że ty mnie puścisz. Wiesz, że się muszę tego nauczyć – odpowiadała mu wybita z rytmu Gąsiewska.

Para zatańczyła do piosenki Ariany Grande i Johna Legenda "Beauty and the beast". Jury oceniło ich na 24,5 punktów.

W ćwierćfinałowym odcinku "Dance, Dance, Dance" rywalizowali: Patricia i Victoria Kazadi, Kasia Dziurska i Emil Gankowski oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Do półfinału awansowały... wszystkie pary. O tym, kto dostanie się do finału, dowiemy się 13 kwietnia.

Zobacz także: Gąsiewska nie wytrzymała na treningu do "Dance, Dance, Dance". Wybuchła płaczem i zaczęła przeklinać

Legendarne sceny, niesamowite wnętrza i magiczny nastrój. Zobaczcie 9 najpiękniejszych oper na świecie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów