"Dance, Dance, Dance": Ida Nowakowska surowo oceniła Emila. Teraz się tłumaczy

Kasia Dziurska i Ida Nowakowska na planie programu TVP "Dance, Dance, Dance"
Fotografia: Instagram/Ida Nowakowska

Ida Nowakowska ostro skomentowała występ Emila w "Dance, Dance, Dance". Widzowie byli oburzeni. Teraz jurorka wytłumaczyła się ze swoich słów.

Półfinał "Dance, Dance, Dance" był bardzo emocjonalny. Z programem musieli pożegnać się Kasia Dziurska i Emila Gankowski, choć ich występ zachwycił widzów. Fani programu byli niepocieszeni ocenami jurorów. Ich zdaniem Ida Nowakowska zbyt surowo oceniła Emila i zrzuciła na niego winę za niedociągnięcia w występie. Między nią a uczestnikiem doszło do słownej przepychanki. Teraz jurorka tłumaczy się, dlaczego musiała ocenić go w taki sposób. 

Zobacz także: W półfinale "Dance, Dance, Dance" emocje sięgnęły zenitu! Ewa Chodakowska zapłakana wybiegła ze studia

"Dance, Dance, Dance": Dlaczego Nowakowska surowo oceniła Emila?

Kasia i Emil w ostatnim odcinku "Dance, Dance, Dance" wybrali sobie choreografię z teledysku do piosenki "Try" P!nk. Był to bardzo skomplikowany układ, który wcześniej nie wyszedł im się do końca.

I choć tym razem wszystkie elementy udało się zrealizować, Ida Nowakowska dopatrzyła się wielu niedociągnięć po stronie Emila. 

Emil, pokaż mi jeden numer taneczny, który ty wykonałeś. To nie jest atak na ciebie. To jest taniec. Nie możesz po prostu tak iść. Ja nie mówię, że się nie starasz. Między wami jest wielka przepaść - powiedziała Nowakowska w odcinku.

Internauci stwierdzili, że Ida Nowakowska zbyt ostro oceniła występ Emila. Twierdzą, że jej słowa były bardzo niesprawiedliwe. Jurorka postanowiła odnieść się do tego i wytłumaczyła swoją opinię.

Emil, jak każdy z naszych uczestników, był pracowity i sumienny, każdemu z nich należą się wielkie brawa za zaangażowanie, jakie włożyli w naukę choreografii i pracę nad sobą. (...) Jednak w półfinale programu nie mogłam skupiać się wyłącznie na drodze, jaką przeszedł którykolwiek z uczestników, brałam pod uwagę także efekt wysiłków na sali treningowej. "Dance, Dance, Dance" to program, w którym główną rolę odgrywa taniec. Jako zawodowa tancerka nie mogłam nie powiedzieć o błędach, które widziałam - powiedziała Ida Nowakowska w rozmowie z "Plotkiem". 

Jurorka powiedziała, że jej zdaniem w finale "Dance, Dance, Dance" znalazły się odpowiednie osoby. Przypomnijmy, że o wygraną powalczą Patricia Kazadi i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowki. O tym, kto zwycięży, przekonamy się już w najbliższą niedzielę, 21 kwietnia.

Zobacz także: Program TV na Wielkanoc 2019. Filmy i programy do obejrzenia w święta

"Dance, Dance, Dance" przypadło widzom do gustu. Na antenę TVP powrócił też inny uwielbiany przez wszystkich program, "Szansa na sukces". Pamiętacie, kto zaczął w nim karierę?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów