Ewa Chodakowska ostro o występie Krupińskiej w "Dance, Dance, Dance". Widzowie są zniesmaczeni

Ewa Chodakowska uśmiechnięta w czapce "Captain Marvel"
Fotografia: Instagram/Ewa Chodakowska

Ostatni odcinek "Dance, Dance, Dance" TVP wzbudził ogromne emocje. Wszystko przez komentarz Ewy Chodakowskiej do występu Pauliny Krupińskiej.

"Dance, Dance, Dance" to nowy program TVP, który już od samych początków budzi ogromne emocje. W jury zasiadają: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Ku zaskoczeniu wszystkich, to właśnie pierwsza z nich okazała się najsurowsza dla uczestników. Zwłaszcza w ostatnim odcinku, w którym mocno skomentowała występ Pauliny Krupińskiej. To nie spodobało się widzom.

Zobacz także: Widzowie "Dance, Dance, Dance" TVP mają dość prowadzących! "Cały program psują"

Chodakowska ostro o występie Krupińskiej

W programie gwiazdy występują w parach i odwzorowują znane teledyski. Ostatni odcinek był wyjątkowo trudny dla Pauliny Krupińskiej.

Partnerką modelki w tańcu jest Klaudia Halejcio. Ich występ, a właściwie zaangażowanie Krupińskiej, nie spodobały się Chodakowskiej, która nie szczędziła byłej miss ostrych słów.

Muszę być Paulina z tobą szczera. Z dziką satysfakcją przyglądam się temu, że musisz dawać na sali treningowej z siebie wszystko. Jesteś osobą, która w pakiecie dostała urodę, ciało. Jedna ciąża, druga ciąża i wracasz do formy. Ty nic tak naprawdę nie musisz robić, ty po prostu jesteś. (...) Chcę zobaczyć więcej zaangażowania z twojej strony, więcej potu, nawet trochę łez. Muszę wiedzieć, że ci zależy - tak Chodakowska skomentowała występ Krupińskiej i Halejcio. 

Słowa trenerki bardzo dotknęły modelkę. Krupińska postanowiła jej od razu odpowiedzieć. Okazało się, że tańczyła z pękniętym żebrem! Modelka była bardzo poruszona komentarzem Chodakowskiej.

Gdyby mi nie zależało, to fizjoterapeuta powiedział mi, że nie powinnam wyjść na parkiet - odpowiedziała była miss ze łzami w oczach.

Internauci są zniesmaczeni zaistniałą sytuacją. Widzom bardzo nie spodobało się zachowanie Chodakowskiej. Napisali o tym zarówno pod postem Krupińskiej, jak i na profilu samej trenerki.

Pani Chodakowska, sypiąca na co dzień tekstami niczym Paulo Coelho, ostro tu przesadziła. 

Komentarz Ewy do tańca w duecie był nie na miejscu! 

Ewa pojechała... ostro.

Widać pani Chodakowska zazdrości chyba urody.

Trzeba przyznać, że internauci nie zostawili na trenerce suchej nitki. Myślicie, że miała rację?

Zobacz także: Chodakowska odpowiada na hejt: "Nie weszłam na rynek z nazwiskiem". Miała na myśli Lewandowską?  

Zarabianie na Instagramie jest już zjawiskiem bardzo powszechnym, nie tylko wśród gwiazd. Niektórzy jednak za każdy post zgarniają zawrotne kwoty.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów