Dwójka uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia są razem" na imprezie. Nie ta, o której myślicie. Są razem?

Anna Respondek 04.01.2018
"Ślub od pierwszego wejrzenia"
Fotografia: X-NEWS/TVN

Uczestnicy show razem przywitali Nowy Rok. 

Choć finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miał miejsce pod koniec listopada, to losy jego uczestników nadal interesują miłośników show, którzy poprzez media społecznościowe śledzą ich poczynania. 

W drugim sezonie programu TVN ostatecznie udało się jednej parze, Krzysztofowi i Paulinie, którzy do tej pory są razem, a o swoim uczuciu i wspólnym życiu opowiedzieli w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN". Jeśli chodzi o pozostałych uczestników, Marcin i Agnieszka rozstali się krótko po finale show, a Anna i Grzegorz zrobili to w ostatnim odcinku programu. Okazuje się jednak, że część z nich nadal utrzymuje ze sobą kontakt, a nawet się przyjaźni. Krzysztof i Marcin regularnie publikują wspólne zdjęcia. 

Na najnowszej sylwestrowej fotografii dołączyła do nich również Ania, a także uczestnik z pierwszej edycji Jacek. Pod wspólnymi zdjęciami przyjaciół wywiązała się dyskusja na temat nowej miłości Ani, która podczas składania życzeń noworocznych nawiązała do swoich trudnych przejść z programu i złamanego serca. 

Życzę Ci szczęścia i chyba z Marcinem je znajdziesz - napisał internauta. 

Inny zasugerował, że to z Jackiem powinna stworzyć związek. 

Aniu bierz się za Jacka, pasuje do Ciebie - zasugerował. 

Anna nie odpowiedziała na te insynuacje. Następnego dnia na spotkaniu posylwestrowym pokazała się w koszulce z zabawnym przesłaniem "Jeśli nic mi w życiu nie wyjdzie, to wyjdę za mąż". 

Czyżby coś było na rzeczy? ;)

sl1
Fotografia: Facebook/krzysztof.zrobek
sl12
Fotografia: Facebook/krzysztof.zrobek
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów