"Czar par" wraca na antenę TVP! Katarzyna Cichopek o mały włos nie zostałaby jurorką programu

"Czar par": Katarzyna Cichopek, Marcin Chakiel, Dorota Chotecka i Radosław Pazura
Fotografia: Piotr Molecki/East News

"Czar par" to wielki powrót na antenę TVP! W jury programu znalazła się m.in. Katarzyna Cichopek, która opowiedziała o problemach, jakie napotkała w związku z show.

"Czar par" to program, który święcił triumfy w latach 90. Show prowadzili wówczas Hanna Dunowska i Krzysztof Ibisz, których widzowie uwielbiali. W teleturnieju udział brało kilkadziesiąt par - zarówno małżeństwa, jak i narzeczeni. Rywalizują między sobą, a ich poczynania oceniają gwiazdy, które zasiadają w jury. Teraz, po latach, program "Czar par" wraca na antenę TVP. Już wiemy, kto zasiądzie w jury i znamy datę premiery pierwsze odcinka.

Zobacz także: Anna Dereszowska, Piotr Adamczyk i wiele innych gwiazd w nowym serialu TVP! "Lepsza połowa" od września

"Czar par": jury i prowadzący

Najnowszą odsłonę programu "Czar par" poprowadzą Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski. Rywalizacja będzie odbywała się dokładnie tak samo, jak w pierwowzorze.

W jury zasiądą dwie znane pary: Dorota Chotecka i Radosław Pazura oraz Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Okazuje się, że omal nie doszło do tego, że ta ostatnia dwójka byłaby zmuszona do zrezygnowania z udziału w show.

Program stanął pod znakiem zapytania, ze względu na obłożenie terminowe z naszej strony i trochę mieliśmy nerwy, czy się uda, czy będziemy mogli wziąć udział w programie ze względów czysto technicznych. Ale wszystko się udało i jesteśmy - powiedziała Katarzyna Cichopek w rozmowie z "Jastrząb Post".

Na szczęście udało się ostatecznie pogodzić wszystko i Kasia z Marcinem zasiedli w jury.

"Czar par": kiedy premiera?

Pierwszy odcinek programu "Czar par" zostanie wyemitowany 20 września o godzinie 20:45. Zmagania uczestników będziemy mogli oglądać w każdy piątek. 

Zobacz także: Już jest jesienna ramówka TVP! Te seriale i programy od września zobaczymy na antenie

Niektóre polskie teleturnieje przyciągają tłumy widzów przez telewizorami. Czy ty także je oglądasz? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi tak, to koniecznie weź udział w naszym quizie.

Rozwiąż quiz

Polskie słynne teleturnieje. Ile o nich wiesz?

kadr z programu
Fotografia: YouTube.com

1. Z jakiego programu pochodzi ten kadr?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów