Chcieliście "Kuchennych rewolucji"? To macie! "Co Wy na to?" - pyta Magda Gessler

Paulina Szestowicka 04.04.2017
Magda Gessler
Fotografia: East News

Każdy odcinek programu ogląda średnio 2,6 milionów widzów. 

"Kuchenne rewolucje" doczekają się 16. sezonu

Magda Gessler prowadzi program od marca 2010 roku. Jak informują Wirtualnemedia.pl, ostatni odcinek zanotował rekordową oglądalność. Nic dziwnego, że stacja zdecydowała się wyprodukować kolejną edycję, która zagości na ekranach w jesiennej ramówce. 

To prawda, kolejna seria "Kuchennych rewolucji" jest już przygotowywana i mam nadzieję, że nie będzie ostatnią - powiedział Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, w rozmowie z Wirtualnemedia.pl - Rzeczywiście ten program to fenomen, od siedmiu lat jest na antenie i bije rekordy oglądalności. W dodatku wszędzie go pełno, bo przecież poza premierowymi odcinkami w czwartkowe wieczory mamy jeszcze codzienne popołudniowe powtórki i emisje w TVN Style, a jednak ludzie nigdy nie mają dość Magdy Gessler.

Magda Gessler oczywiście jest fenomenalna, jednak trudno nie stwierdzić, że "prawdziwym fenomenem" jest to, że po tylu latach nadal nie brakuje restauracji, w których trzeba przeprowadzić "kuchenne rewolucje". Mimo edukacji, nagłaśniania skrajnych przypadków niestosowania się do przepisów oraz pokazywania na konkretnych przykładach, jak nie należy postępować prowadząc restaurację, nadal są lokale, które pozostawiają wiele do życzenia. 

"Kuchenne rewolucje" ogląda średnio 2,6 milionów widzów. Jak podają Wirtualnemedia.pl, przekłada się to na 18,81% udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 25,56% w grupie komercyjnej 16-49. 

"Kuchenne rewolucje" są emitowane w czwartki o godzinie 21.30 w TVN.

Magda Gessler

Magda Gessler

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów