Była nazywana jedną z najładniejszych uczestniczek "Big Brothera". Jak dziś wygląda Monika Sewioło?

Anna Respondek 16.10.2017
Monika Sewioło
Fotografia: EAST NEWS

W programie swoim zachowaniem budziła wiele kontrowersji.

Monika Sewioło wzięła udział w pierwszej części "Big Brothera". Dzięki programowi zyskała sławę, choć jej kontrowersyjne zachowanie i swobodne podejście do spraw obyczajowych budziło powszechne oburzenie. 

24-letnia wówczas celebrytka zyskała grono wiernych fanów, którzy z radością przyjęli wiadomość, że Sewioło pojawi się na okładce popularnego pisma dla panów "Playboy". Kobieta od zawsze marzyła o karierze i sławie, o czym w jednym z wywiadów z Onet.pl wspominała jej koleżanka. 

Zawsze chciała się wyróżniać, byś kimś innym niż w rzeczywistości, lepszym. Marzyła o sławie, podziwiała ludzi pracujących w show-biznesie: aktorów, muzyków, piosenkarzy. Jej idolem była zawsze Madonna - mówiła. 

Monika dość szybko odpadła z programu, jednak znakomicie poradziła sobie w show-biznesie. Nagrała album "Wiatr" z zespołem Nietykalni, zagrała również w filmie "Rób swoje, ryzyko jest twoje" obok Katarzyny Bujakiewicz i Agnieszki Włodarczyk

Obecnie celebrytka rzadko pokazuje się na ściankach, na co dzień mieszka za granicą. Ostatni raz można ją było oglądać w 2016 roku na imprezie "Playboya".

Nadal zachwyca urodą? 

Monika Sewioło nowy wygląd
Fotografia: Facebook/Monika Sewioło
Nowy wygląd Moniki Sewioło
Fotografia: Facebook/Monika Sewioło
Monika Sewioło wygląda zupełnie inaczej
Fotografia: Facebook/Monika Sewioło
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów