W 1. edycji "Top Model" wytykano jej zbyt dużą wagę. Weronika Lewicka sporo się od tego czasu zmieniła

Katarzyna Leszczyńska 08.02.2018
Michał Piróg i Weronika Lewicka "Top Model"
Fotografia: X-NEWS

Weronika Lewicka brała udział w pierwszej edycji "Top Model" i zyskała sympatię widzów. Później prowadziła program z Michałem Pirógiem i wstawiała odważne zdjęcia na Instagrama.

Weronika Lewicka brała udział w pierwszej edycji programu „Top Model”. Widzowie od razu ją polubili i to właśnie z jej ust padło legendarne hasło „Jesteśmy w Mediolanie”. Choć zachwycała się włoskim miastem, nie przyniosło jej ono jednak szczęścia. Weronika odpadła tuż przed finałem, a włoscy specjaliści uznali, że waga i wzrost dziewczyny nie spełnia standardów, które panują w świecie mody i modelingu.

Zobacz także: Zula Walkowiak była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Top Model". Teraz zmieniła się nie do poznania

Lewicka zapadła jednak na długo w pamięci telewidzów. Była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek. Być może właśnie to sprawiło, że już przy kolejnej edycji otrzymała możliwość współprowadzenia programu z Michałem Pirógiem, w zastępstwie za Magdalenę Mielcarz, która postanowiła wówczas skupić się na pracy nad płytą. Weronika Lewicka zasłynęła zatem w showbiznesie dzięki „Top Model”. Słuch jednak w pewnym momencie po niej zaginął.

Później Weronika przez jakiś czas prowadziła konto na Instagramie, na którym publikowała bardzo odważne zdjęcia. Było to zaskakujące dla jej fanów, ponieważ Lewicka do „Top Model” przyszła jako skromna uczennica katolickiej szkoły. Od dłuższego czasu jednak nie wrzuca na Instagrama żadnych nowości i słuch po niej zaginął. Nic nie wskazuje na to, by jej kariera czy to w modelingu czy telewizji nabrała tempa po udziale w show. 

Weronika Lewicka na Instagramie
Fotografia: Instagram/Weronika Lewicka
Weronika Lewicka na Instagramie
Fotografia: Instagram/Weronika Lewicka
Weronika Lewicka na Instagramie
Fotografia: Instagram/Weronika Lewicka
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów