Brała udział w "Big Brotherze", później próbowała swoich sił w "MasterChefie". Jak dziś wygląda Monika Goździalska?

Katarzyna Leszczyńska 10.11.2017
Monika Goździalska
Fotografia: Instagram/Monika Goździalska

Wciąż jest obecna w mediach.

Monika Goździalska swój debiut na ekranach miała w 2002 roku. Wówczas wzięła udział w trzeciej edycji słynnego „Big Brothera”. Musiała jednak zrezygnować z programu, ze względu na problemy zdrowotne. 6 lat później ponownie wzięła udział w „Big Brother VIP”, który był specjalną edycją przygotowaną z myślą o byłych uczestnikach.

Goździalska w wieku 16 lat związała się z modelingiem. Robiła karierę modelki w Paryżu, jednak postanowiła wrócić do kraju. Właśnie wtedy zdecydowała się na udział w „Big Brotherze”. Po siedmiu latach znów postanowiła przypomnieć o sobie telewidzom. Tym razem pokazała swój talent kulinarny, w pierwszej edycji polskiego „MasterChefa”. Wówczas nie kryła wzruszenia, gdy na żywo ujrzała Magdę Gessler.

Dużo mniej emocji na talerzu niż na stanowisku pracy, ale ciekawe rzeczy – skwitował jej danie Michel Moran podczas castingu.

Okazało się, że Monika od dziecka pasjonuje się gotowaniem. Kobieta znalazła się w finałowym składzie pierwszej edycji „MasterChefa”. Wówczas jej wygląd nie różnił się od tego, jak wyglądała w "Big Brotherze". Teraz jednak Monika przeszła metamorfozę.

Monika Goździalska w programie "MasterChef"
Fotografia: Facebook/Monika Goździalska

W 2015 wzięła udział w odważnej sesji do magazynu dla panów „CKM”. Postanowiła na stałe związać się z mediami. Po zakończeniu przygody z „MasterChefem” została dyrektorem zarządzającym stacją TO!TV. W maju tego roku zadebiutowała na antenie TVP2 w programie „Dzień dobry Polsko”, w którym prowadzi „Kulinarny zawrót głowy”. Pozostała więc wierna gotowaniu i pracy w telewizji. Jak dziś wygląda?

Agnieszka Goździalska
Fotografia: Instagram/Agnieszka Goździalska
Agnieszka Goździalska
Fotografia: Instagram/Agnieszka Goździalska
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów