Wielkie hity filmowe na Boże Narodzenie! Co zobaczymy w TV w Święta 2019?

Kevin sam w domu, czyli program na Święta Bożego Narodzenia 2019
Fotografia: Twentieth Century Fox Film Corpo/Collection Christophel/East News

Kolędowanie oraz wielkie hity filmowe - to tylko jedne z wielu atrakcji, które przygotowały dla nas stacje telewizyjne na Święta Bożego Narodzenia. Co jeszcze zobaczymy w TV?

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Spotykamy się z rodziną, wspólnie śpiewamy kolędy, ale też... oglądamy świąteczne filmy. To doskonały moment na nadrobienie najnowszych hitów, jak i wielkich klasyków. Stacje telewizyjne doskonale o tym wiedzą, dlatego każdego roku prześcigają się, kto będzie miał bardziej interesujący program na święta. My już wiemy, co będziemy mogli zobaczyć na poszczególnych kanałach! Który z filmów ty wybierzesz?

Zobacz także: Choinki gwiazd. Która z nich może pochwalić się najpiękniejszym drzewkiem?

Wigilia 2019 w TV: co obejrzeć?

Święta w TV to przede wszystkim kolędowanie. Najpiękniejsze kolędy w wykonaniu polskich gwiazd będziemy mogli zobaczyć i przede wszystkim usłyszeć już od 12:45 w Polsacie. To właśnie wtedy rozpocznie się Kolędowanie z Fundacją Polsat, a następnie Wielkie Kolędowanie z Polsatem. Na scenie wystąpią m.in.: Paweł Domagała, Irena Santor, Roksana Węgiel, Justyna Steczkowska oraz Cleo

Stacja Polsat przez cały dzień będzie emitowała kolędy, z drobną przerwą na Wydarzenia. O 20:00 natomiast, jak co roku, wyemituje wielki, świąteczny hit - "Kevin sam w domu". 

Również TVN wieczorem stawia na świąteczne hity. Na głównym kanale stacji o 20:00 rozpocznie się film "Listy do M.". Na TVN7 natomiast będziemy mogli obejrzeć kultowe "To właśnie miłość"

W TVN-ie odbędzie się także koncert kolęd. O 17:40 zaśpiewają dla nas wielkie gwiazdy polskiej estrady, m.in.: Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Golec uOrkiestra oraz Sławek Uniatowski. TVP również zaszczyci nas kolędowym wieczorem. O 20:20 na antenie Telewizji Polskiej rozpocznie się koncert kolęd i pastorałek, podczas którego zaśpiewają m.in.: Krystyna Prońko i Sylwia Grzeszczak.

Od rana natomiast w TV będziemy mogli oglądać filmy familijne, czyli te przeznaczone dla całej rodziny! O 10:20 w Polsacie "Marley i ja", czyli komedia z Jennifer Aniston i Owenem Wilsonem. O 11:55 w TVP2 "Asterix i Obelix konta Cezar". A o 12:00 w TVP1 "Magiczne sanie" - w sam raz dla oczekujących na Mikołaja!

Zobacz także: TOP 10 najpiękniejszych kolęd i pastorałek polskich. Przypominamy teksty

Boże Narodzenie 2019: co obejrzeć w telewizji w pierwszy dzień świąt?

Jeżeli ktoś nie zdążył usłyszeń pięknych kolęd w wykonaniu polskich gwiazd w Wigilię, może nadrobić je w pierwszy dzień świąt! Jeżeli natomiast chcecie poświęcić go na oglądanie filmów, stacje telewizyjne również mają dla was wiele propozycji!

O 10:35 w TVP2 film "Miłość na gwiazdkę". Tuż po nim wielki hit familijny, pt.: "Był sobie pies". O 18:25 na antenie TVP2 zobaczymy kultową świąteczną komedię "Święta last minute"

TVN7 z samego rana przygotował dla nas największy hit spośród nieświątecznych filmów na święta, mianowicie "Potop". Pierwsza część filmu już o 10:15. Tuż po nim piękna historia z Michaelem Keatonem w roli głównej - "Jack Frost". O 17:45 coś dla świątecznych marzycielek, czyli "Pamiętnik księżniczki", a o 20:00 jeden z najpopularniejszych filmów Disneya - "Królewna Śnieżka"

Polsat w Boże Narodzenie stawia na najlepsze komedie. O 20:00 wyemituje wspaniałą komedię z Eddiem Murphyn, "Książę w Nowym Jorku", która również jest stałym punktem grudniowych świąt. Już po niej, o 22:45, równie zabawny film, "Co wiecie o swoich dziadkach?", w którym występują m.in.: Will Ferrell, Mark Wahlberg oraz... Mel Gibson.

Zobacz także: 15 filmów na święta, które w rzeczywistości świąteczne nie są

TVN zaplanował na bożonarodzeniowy wieczór drugą część polskiego hitu świątecznego. "Listy do M.2" na antenie już o 20:00. Bank rozbija zdecydowanie TVP1, która o 21:15 wyemituje wielki oscarowy hit, pt.: "La La Land", czyli nagrodzony aż sześcioma statuetkami musical, w którym występują m.in.: Emma Stone i Ryan Gosling.

Boże Narodzenie 2019: co obejrzeć w telewizji w drugi dzień świąt?

Choć to ostatni dzień świąt, program jest równie interesujący jak w poprzednie. 

TVN o 12:10 wyemituje film pt.: "Zaczarowana". Tuż po nim, o 14:10, "Charlie i fabryka czekolady". A o 16:25 kultowy film science fiction - "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy"

Na TVN7 o 13:00 "Ekspres Polarny". Następnie, o 15:10, film "Królewna Śnieżka i Łowca". Zaraz po nim, o 17:45, "Pamiętnik księżniczki II: Królewskie zaręczyny"

Na TVP1 o 21:15 "Moje wielkie greckie wesele". Polsat o 20:05 wyemituje natomiast komedię romantyczną "Serce nie sługa". Tuż po niej o 22:10 wielki hit Woody'ego Allena, pt.: "O północy w Paryżu".

Zobacz także: Stylizacje na święta 2019 - modne propozycje na Boże Narodzenie

Stacje telewizyjne co roku rozpieszczają nas hitami filmowymi. Jakie produkcje kinowe lubimy oglądać najbardziej w Święta Bożego Narodzenia?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów