Borys Szyc zaśpiewał wielki hit u Kuby Wojewódzkiego. Co za głos!

Hanna Skowron 10.10.2018
Borys Szyc
Fotografia: Instagram.com/borys.szyc

Aktora trochę poniosło.

We wtorek na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiadł Borys Szyc. Aktor był gościem u popularnego showmana już 6. raz. Opowiedział o karierze, życiu prywatnym i pomyśle na biznes. Nie byłby sobą jednak, gdyby nie zaskoczył widzów!

Niedawno aktor takich filmów jak "Zimna wojna" czy 'Kamerdyner" skończył 40 lat. Z tej okazji ogłosił na Instagramie, że rozpoczyna nowy projekt - wirtualny teatr. Rozmowa w programie zeszła na tematy starości i upływu czasu. Choć ta kwestia na razie nie jest dla Szyca problematyczna, pokazał zakola i przyznał, że lekarz zalecił mu lek na prostatę... na porost włosów.

Zobacz także: Borys Szyc zagra Józefa Piłsudskiego. Dzięki charakteryzacji jest nie do poznania!

Gwiazdor wspomniał też o 13-letniej córce, która bardzo chciała przyjść do programu, ale nie mogła przez kartkówkę. Zapytany, o najtrudniejsze pytania, jakie zadaje mu dziewczynka, przyznał, że na razie wychowanie nie sprawia mu kłopotów, "bo to dopiero 8. klasa".

Szyc zaśpiewał u Kuby Wojewódzkiego

Wszyscy znamy i cenimy umiejętności aktorskie Szyca, mało kto wie jednak, że aktor umie śpiewać. Na kanapie u Kuby zaprezentował wielki hit Queen "We Will Rock You". Miałby szansę na karierę muzyczną?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów