Uczestniczka "Big Brothera" wyrzucona z programu! Naruszyła regulamin

Zuzanna Morska 04.10.2019
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
Fotografia: Beata Zawadzka/East News

Fani są zszokowani!

Druga edycja programu "Big Brother" przyciągnęła przed telewizory setki widzów. Z zapartym tchem śledzą oni, jak żyje się uczestnikom w domu Wielkiego Brata.

Ostatnio zainteresowanie programem wzrosło. Wszystko ze względu na to, że jedna z uczestniczek złamała regulamin. I opuściła program w trybie natychmiastowym!

"Big Brother": uczestniczka wyrzucona z programu

20-letnia Ola Balawender musiała pożegnać się z programem przez to, że złamała jego restrykcyjne zasady. Uczestniczka od samego początku zwracała na siebie uwagę przez jedną niewygodną cechę - bardzo lubiła plotkować.

Balawender plotkowała z innymi mieszkańcami domu Wielkiego Brata na różne tematy - jednym z nich było głosowanie widzów. Uczestniczka wprost zachęcała do wysyłania SMS-ów na jednego z mieszkańców - Kamila.

20-latka nie dostała żadnego ostrzeżenia, tylko od razu została wyrzucona z programu. W mediach społecznościowych tego formatu zawrzało - fani uważają tę decyzję za przesadną. Zgadzacie się z nimi?

Ten projekt robi furorę na świecie! Wszystko za sprawą zdjęć, na których pozują gwiazdy ze swoimi młodszymi wcieleniami! Musicie to zobaczyć.   

Oceń artykuł
WSZYSTKO NA TEMAT:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów