"Big Brother": Podwójne oświadczyny w domu Wielkiego Brata

Hanna Skowron 31.05.2019
uczestnicy programu
Fotografia: Instagram/@bigbrother.tvn7

W programie "Big Brother" obecnie trwa tydzień prasłowiański. Co wydarzyło się w ostatnim odcinku?

W ostatnich odcinkach programu „Big Brother” dużo się działo. Podczas tygodnia prasłowiańskiego obalono wodza Igora. Na nowego przywódcę mianowany został Oleh Riaszeńczew. W domu Wielkiego Brata doszło także do oświadczyn.

Zobacz także: „Stranger Things” w LEGO. Klocki inspirowane kultowym serialem Netflix  

"Big Brother" - co wydarzyło się w ostatnim odcinku?

W środę w domu w Gołkowie wiele się wydarzyło. Na początku tygodnia uczestnicy podzielili się na dwie grupy (wojów i wiedzących) oraz wybrali wodza swojego plemienia. Jednym z zadań, jakie Łukasz Darłak otrzymał od Wielkie Brata, było obalenia władzy panującego przywódcy Igora Jakubowskiego. Uczestnik wypełnił powierzone zadanie, a na stanowisko nowego wodza zaproponował Oleha. Podczas głosowania doszło do niespodziewanej sytuacji. Igor oświadczył się Zosi (Radek Palacz). Jeszcze tego samego dnia wieczorem zorganizowano plemienne zaślubiny.

 

„Big Brother” - Dwie pary na ślubnym kobiercu

Miłość i wierność ślubowały sobie dwie pary. Na ślubnym kobiercu stanęli Igor i Radosław oraz Madzia Wójcik i Oleh Riaszeńczew. Choć ślub Igora i Zosi był humorystycznym akcentem, to Oleh potwierdził, że naprawdę chciałby, aby Madzia została jego żoną. W rozmowie z dziewczyną podsumował:

Ja prawie jestem pewny, że wszystko dobrze się ułoży i będziemy mieli dzieci. Będziemy im opowiadać, że razem byliśmy w "Big Brotherze", że tutaj się poznaliśmy.

Jego programowa dziewczyna w rozmowie z Łukaszem podchodziła do tematu bardziej sceptycznie. Na pytanie, czy uczestniczka planuje zakładać z Olehem rodzinę, odpowiedziała: 

Nie, to Oleh planuje. A mi jest trochę głupio z tym" - powiedziała Wójcik. "Na pewno jest bardzo słodki, bardzo kochany i prawi mi dużo komplementów, ale z tymi dziećmi to troszkę za wcześnie.

Łukasz w pokoju zwierzeń wypowiedział się na temat relacji Madzi i Oleha.

"Moim zdaniem to jest taki temat, na jaki oni nie powinni jeszcze rozmawiać. Oni się dopiero znają przez dwa miesiące. To jest tak wczesny etap znajomości, tak wczesny etap relacji. Kto w takim momencie myśli o dzieciach?"

Zobacz także: „Barwy szczęścia” odc. 2073: Agata zaatakuje Mariolę! Siostra będzie walczyć o małżeństwo Huberta!

Jakie polskie produkcje najlepiej oceniliśmy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów