"Big Brother": Nowi uczestnicy w domu Wielkiego Brata. Widzowie już mają ich dość!

Angelika i Kuba w tajnym pokoju w domu Wielkiego Brata w programie "Big Brother"
Fotografia: Instagram/Big Brother TVN7

Nowi uczestnicy w domu Wielkiego Brata. Angelika i Kuba na razie mieszkają w tajnym pokoju i śpią w jednym łóżku! Zaczęli irytować widzów już po pierwszym dniu.

W niedzielę dom Wielkiego Brata opuściła "Marchewka". Zmniejszająca się ilość uczestników skłoniła producentów "Big Brothera" do wprowadzenia dwóch nowych uczestników. Co ciekawe, zrobili to w nietypowy sposób. Angelika i Kuba, którzy dołączyli do uczestników, jak na razie mieszkają w tajnym pokoju. Pozostali mieszkańcy nie wiedzą nic o ich obecności. Już od początku ich przybycia pojawiło się wiele kontrowersji, a widzowie mają ich dość po jednym dniu.

Zobacz także: "Big Brother": Iza zrujnowała budżet grupy, bo kupiła... papierosy  

"Big Brother": Angelika i Kuba weszli do domu Wielkiego Brata

Angelika i Kuba weszli do domu, zamieszkali jednak w tajnym pokoju przygotowanym specjalnie dla nich. Ich zadaniem jest obserwacja uczestników, którzy pozostali w programie. Pozostali mieszkańcy jak na razie nie wiedzą o ich obecności.

Gdy nowi uczestnicy weszli do domu okazało się, że będą musieli spać w jednym łóżku! Mimo tego obojgu dopisywały humory.

Jestem bardzo podekscytowana. Nie oceniam nikogo, póki kogoś nie poznam. Ale mogę stwierdzić już z kim złapię flow, a z kim nie - powiedziała Angelika.

Kuba dodał, że nie ma się czego bać. Oboje mają wnieść do programu bardzo dużo energii. Jedyną osobą z domu, która wie o ich obecności, jest Łukasz. To właśnie on został wyznaczony przez Wielkiego Brata do opieki nad nowymi uczestnikami. Ma donosić im jedzenie i utrzymać tajemnicę przed innymi.

I choć Angelika i Kuba jak na razie jedynie "obserwują uczestników", już po jednym dniu zaczęli irytować widzów. W komentarzach pod ich zdjęciem na Instagramie "Big Brothera" pojawiły się negatywne komentarze.

Ten koleś już na samym początku mnie irytuje. 

Ten gościu to jakiś burak... Taki Maciej 2.

Nie sprawiają dobrego wrażenia. 

Niektórzy twierdzą, że wejście nowych uczestników jest nie fair w stosunku do pozostałych mieszkańców domu Wielkiego Brata. Kim jest ta dwójka?

Angelika ma 32 lata i pracuje jako stewardessa. Marzy o własnej restauracji. Kuba natomiast jest studentem Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Ma 26 lat. Myślicie, że uda im się namieszać wśród pozostałych uczestników?

Zobacz także: "Big Brother": Homofobia w programie! Tomek doprowadził Łukasza do łez

"Big Brother" wrócił na antenę stacji TVN po latach. Jesienią powróci też kultowy serial "39 i pół". Zobaczcie, jak zmienili się jego bohaterowie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów