"Big Brother": Magda odpadła z programu. W komentarzach burza: "Oszuści!"

Magda Zając podczas odcinka eliminacyjnego programu "Big Brother"
Fotografia: Instagram/Big Brother TVN 7

Już wiemy, kto musiał pożegnać się z programem "Big Brother" w minioną niedzielę. Widzom bardzo nie spodobał się wynik eliminacji. W komentarzach burza.

Za nami kolejny odcinek eliminacyjny programu "Big Brother". Z domem Wielkiego Brata musiała pożegnać się Magda Zając. Była to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek. Wraz z nią nominowany był jednak także Łukasz, który powrócił do programu, choć już raz został z niego usunięty. Widzowie od tamtej pory oburzają się jego obecnością na ekranie. Teraz ponownie wybuchła dyskusje, ponieważ fani programu nie zgadzają się z wynikiem eliminacji. 

Zobacz także: "Big Brother": Zaskakujący powrót do programu! Widzowie są oburzeni

"Big Brother": burza po odejściu Magdy

Magda Zając niedawno wzbudziła sporo kontrowersji. Widzom nie spodobało się jej zachowanie, gdy spała w jednym łóżku z Igorem.

Uczestniczka nieraz była nominowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Tym razem ostatecznie musiała opuścić program.

Najlepszy czas na wyjście, bo już teraz nie wiem nawet, kogo bym nominowała. (...) Siedzimy razem, wódkę pijemy, a później muszę mówić, że skarpetki mi się jego nie podobają, czy coś. Także nie, przeżyłam długo, idealny czas jak dla mnie, super - skomentowała Magda na świeżo po opuszczeniu domu Wielkiego Brata.

Okazuje się, że wielu widzów chciało, żeby Magda pożegnała się z programem, ale jeszcze więcej jest za tym, żeby dom opuścił Łukasz. Fani programu byli zirytowani bowiem, gdy uczestnik, który już raz odpadł, powrócił do domu Wielkiego Brata. Widzowie piszą w komentarzach na profilu "Big Brothera", że czują się oszukani.

Oszuści! Jakby tak sprawdzić głosowanie, to na pewno Łukasz by odpadł.

Specjalnie zostawili Łukasza, żeby dalej mieszkał. Dajcie mu już wygrać i kończcie tę szopkę.

Patrząc na to jak Łukasz jest przywracany i ratowany, to mam wrażenie, że zostawią go w domu WB jeszcze długo po zakończeniu programu.

W tym tygodniu do opuszczenia domu Wielkiego Brata po raz kolejny nominowany jest Łukasz. Jego konkurentką natomiast została Iza. Jak myślicie, czy chłopakowi znów uda się pozostać w domu?

Zobacz także: "Big Brother": Ohme i Chajzer mają konflikt? Psycholog komentuje!

"Big Brother" po wielu latach powrócił na antenę. Niedługo w TVN-ie pojawi się też kontynuacja "39 i pół"! Jak przez te lata zmienili się bohaterowie serialu?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów