Była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu "Big Brother". Jak dziś wygląda Jola Rutowicz?

Jolanta Rutowicz w 2008 roku po udziale w show "Big Brother"
Fotografia: Bartosz KRUPA/East News

Jolanta Rutowicz była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu "Big Brother". Zobacz, jak dziś wygląda!

"Big Brother" wykreował wielu charakterystycznych celebrytów. Niektórzy z nich sami dali się poznać jako ci bardziej kontrowersyjni. Jedną z takich osób z pewnością była Jolanta Rutowicz. Wszyscy pamiętamy jej kowbojskie kapelusze, różowe pasemka i kozaczki, które były jej znakiem rozpoznawczym. Jola wzięła udział w aż dwóch edycjach show i jedną z nich wygrała. Potem na długo zniknęła z mediów. Zobaczcie, jak dziś wygląda! Musimy przyznać, że bardzo się zmieniła.

Zobacz także: Rozkochał w sobie Polki w latach 90.! Jak dziś wygląda Cygan z filmu "Uprowadzenie Agaty"? 

"Big Brother": jak dziś wygląda Jolanta Rutowicz?

Jola w programie "Big Brother" wzięła udział w 2007 roku. Wygrała ówczesną edycję show. Potem pojawiła się w kolejnym sezonie z udziałem celebrytów. 

Głośno było także o jej związku z Jarosławem Jakimowiczem, którego poznała w programie. W 2008 roku mieli nawet swój program w TV4, pt.: "J&J, czyli Jola i Jarek".

To jednak nie koniec jej telewizyjnych podbojów! Jola brała udział także w show "Gwiazdy tańczą na lodzie". Zajęła jednak przedostatnie miejsce, w związku z czym nie była długo obecna na antenie.

Jola w 2012 roku wydała książkę, w której przyznała, że jej wizerunek był tylko kreacją medialną. Potem zniknęła z mediów, a dziś moglibyśmy jej nie poznać! Zobaczcie, jak wygląda.

Zobacz także: Pamiętacie Donnę z "Beverly Hills, 90210"? Tori Spelling przeszła wiele operacji plastycznych i bardzo się zmieniła!

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić. 

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów