Będzie 2. edycja programu "Big Brother"? Telewizja podjęła decyzję!

Paulina Ermel 13.06.2019
Big Brother
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Finał "Big Brothera" już niebawem! Kto wygra program? Tego jeszcze nie wiemy. Ale wiemy, że format powróci do telewizji już jesienią!

"Big Brother" wrócił do telewizji po 10 latach! Okazuje się, że wiele widzów stęskniło się za tą produkcją i każdy odcinek serii notuje dużą oglądalność. Z programem pożegnało się już wielu uczestników - niektórzy odpadli w wyniku eliminacji, a inni np. złamali regulamin. Jedno jest pewne - "Big Brother" wzbudza ogromne emocje!

Finał programu już 16 czerwca. W ostatecznym starciu biorą udział cztery osoby, na które można głosować za pomocą SMS-ów. Kto wygra? Tego nie wiemy, ale dowiedzieliśmy się za to, że program powróci w drugiej edycji!

Będzie 2. edycja "Big Brothera"

TVN Discovery podjęło decyzję o tym, że "Big Brother" powróci na anteny już jesienią tego roku! Co ciekawe, wiemy też, kto na pewno weźmie udział w drugiej edycji formatu. Do programu dołączyła bowiem wyłoniona w drodze castingu Karolina Włodarska. Jest ona jednocześnie... pierwszą uczestniczką kolejnej edycji!

To kolejny oryginalny zabieg producentów programu. A przypominamy, że w tej edycji było ich bardzo dużo. Karolina Włodarska jest nową mieszkanką Domu Wielkiego Brata, którą będziemy mogli oglądać na antenie TVN7 i platformie player.pl także jesienią.

Najpierw jednak musimy poczekać na zakończenie pierwszej edycji, a to już 16 czerwca!

Wiele znanych polskich gwiazd zaczynało swoją karierę od udziału w programie... "Szansa na sukces"! Pamiętacie, które z nich?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów