Był jednym z najbardziej charyzmatycznych uczestników "Big Brothera"! Co dziś robi Grzegorz Mielec?

Grzegorz Mielec na tle logo programu "Big Brother" w 2002 roku
Fotografia: WOJTEK STEIN/REPORTER/East News

Grzegorz Mielec brał udział w programie "Big Brother". Potem wyemigrował do Brazylii. Co dziś robi?

Program "Big Brother" jak na dzisiejsze realia może już nie jest kontrowersyjny, jednak na początku XXI wieku, gdy pojawiła się jego pierwsza edycja, budził ogromne emocje wśród widzów. Jednym z uczestników reality-show był wówczas Grzegorz Mielec, który dał się poznać jako jeden z tych najbardziej kontrowersyjnych mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Po upływie lat znacznie się zmienił, wyemigrował do Brazylii, a ostatnio wystąpił nawet w telenoweli!

Zobacz także: Karolina Pachniewicz była uczestniczką pierwszej edycji "Big Brothera". Zobacz, jak teraz wygląda! 

"Big Brother": co dziś robi Grzegorz Mielec? Wystąpił w telenoweli!

Pierwsza edycja programu "Big Brother" wystartowała w 2000 roku. To właśnie wtedy na ekranach pojawili się uczestnicy show, w tym Grzegorz Mielec.

Ten po zakończeniu programu postanowił wyemigrować za granicę. 

W czasie, gdy byłem uczestnikiem "Big Brothera", mieszkałem w Polsce, później na jakiś czas przeniosłem się do Stanów Zjednoczonych, później trafiłem do Brazylii. Mam tam wielu znajomych, spodobała mi się zmiana klimatu, bo w Polsce mamy zimę, a tam z reguły ciepłe plaże - opowiedział w rozmowie z "Plejadą". 

Grzegorz od 15 lat mieszka w Sao Paulo. W Brazylii zajął się promocją polskiej kultury. 

Zawodowo zajmuję się promowaniem polskiej kultury w Brazylii. Wiele osób kojarzy tu polskie nazwiska, takie jak: Lech Wałęsa, Jan Paweł II, Maria Skłodowska-Curie. Moim zadaniem jest opowiadanie o dokonaniach wielkich Polaków za granicą, zapraszamy tu polskie zespoły, organizujemy różne wystawy sztuki i spotkania z Polakami - dodaje dla "Plejady". 

Okazuje się, że niedawno Grzegorz wystąpił nawet w brazylijskiej telenoweli! Zagrał polskiego nauczyciela, Ojca Bonislau, w serialu "Gabo". W rozmowie z "Plejadą" Mielec opowiedział także, jak udało mu się otrzymać tę rolę. 

Serial opowiadał o polskim księdzu, który był nauczycielem. Producenci poszukiwali kogoś, kto miałby polski akcent. Poszedłem na kilka castingów i tak dostałem rolę w brazylijskiej telenoweli. Dla mnie to było takie trochę brazylijskie Hollywood i świetne doświadczenie - wspomina.

Grzegorz przyznał też, że wciąż ma dobry kontakt z innymi uczestnikami "Big Brothera", m.in.: Gulczasem, Manuelą i Karoliną Pachniewicz. 

Zobacz także: Była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu "Big Brother". Jak dziś wygląda Jola Rutowicz?

Grzegorz w 2011 roku: 

Grzegorz Mielec w 2011 roku
Fotografia: Mateusz OWSIANNY/East News

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.  

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów