Wielki Brat jest kobietą! Wiemy, czyj głos słyszymy w programie "Big Brother"

Agnieszka Woźniak-Starak w cekinowym garniturze przed pierwszym odcinkiem "Big Brother Arena"
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Nowa edycja "Big Brothera" ruszyła po 18 latach od premiery, a Wielkim Bratem okazała się... kobieta. Już wiemy, czyj głos słyszymy! Co na to widzowie?

"Big Brother" powrócił na ekrany po 18 latach od swojej premiery, a wraz z nim Wielki Brat! W niedzielę, 17 marca, po raz pierwszy ponownie usłyszeliśmy jego głos, a właściwie... jej. Okazało się, że Wielkim Bratem jest kobieta! To spotkało się z ogromnym entuzjazmem Agnieszki Woźniak-Starak. Widzów reality show wprawiło natomiast w osłupienie. Okazuje się, że głos Wielkiego Brata możecie doskonale kojarzyć. A już na pewno głos mamy Wielkiego Brata

Zobacz także: Ruszył nowy "Big Brother"! Widzowie poczuli się oszukani po pierwszym odcinku

Do kogo należy głos Wielkiego Brata?

W Polsce do tej pory nie było sytuacji, żeby to kobieta użyczyła głosu Wielkiemu Bratu. Jest to jednak zupełnie normalne w edycjach na całym świecie. Producenci show powiedzieli w rozmowie z "Party", dlaczego zdecydowali się na taki krok.

W różnych edycjach na świecie Wielki Brat używał głosu kobiecego. Dla takiego formatu jakim jest "Big Brother" nie ma znaczenia płeć. Wielki Brat - to stan ponad wszelkimi podziałami, różnicami. Wielki Brat to stan umysłu. Cieszymy się, że w Polsce tym razem głos ma żeńską formę i nie powinno to zmieniać nic w jego odbiorze. Poza tym Siódemka jest kobietą, więc dla nas wybór był oczywisty - mówi produkcja programu.

Producenci nawiązali oczywiście do tego, że najnowszą edycję "Big Brothera" oglądać możemy na antenie TVN7. Wiemy już, do kogo należy głos Wielkiego Brata! Okazuje się, że to Agnieszka Barjasz, córka Krystyny Czubówny! Kobieta poszła w ślady mamy i również została lektorką. Agnieszka oprócz tego jest specjalistką od PR-u i prowadzi firmę pani Krystyny. Ma bardzo podobny głos do mamy, przez co widzowie je pomylili!

Ale jak pani Czubówna to jestem jak najbardziej na tak - możemy przeczytać w jednym z komentarzy.

To, że Wielki Brat jest kobietą wprowadziło lekki zamęt wśród widowni. Nie wszyscy są zachwyceni takim rozwiązaniem.

Rozczarowana. Do tej pory pamiętam głos Wielkiego Brata.

Zaskoczona? Nie! Rozczarowana. To już nie jest Wielki Brat - możemy przeczytać w komentarzach.

Są jednak tacy, którzy przyjęli nowego Wielkiego Brata z podobnym entuzjazmem jak Agnieszka Woźniak-Starak.

Wielka Siostra - żartują internauci.

A wam podoba się żeńska wersja Wielkiego Brata?

Zobacz także: Uchodził za najprzystojniejszego uczestnika "Big Brothera". Jak dziś wygląda Piotr Gulczyński nazywany "Gulczasem"?

TVN od ponad 20 lat jest na antenie! Tak zmieniły się największe gwiazdy stacji

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów