"Big Brother": Wielki Brat okłamał widzów! Fani programu są wściekli

Iza Mączka po odejściu z programu "Big Brother"
Fotografia: Instagram/Big Brother TVN 7

"Big Brother" jest bardzo emocjonującym programem, zwłaszcza w przypadku odcinków eliminacyjnych. W ostatnim Wielki Brat postanowił zażartować z uczestników i... widzów.

W niedzielę, jak co tydzień, z domu Wielkiego Brata musiała odejść jedna z nominowanych w ubiegłym tygodniu osób. Przypomnijmy, że stawka eliminacyjna dotyczyła Łukasza i Izy - to właśnie oni byli zagrożeni. Wielki Brat postanowił jednak zrobić im na złość, żartując sobie z wyników głosowania. To rozwścieczyło fanów programu, co tydzień głosujących na uczestników, którzy ich zdaniem powinni odpaść. I nie jest to pierwsza tego typu sytuacja.

Zobacz także: "Big Brother": Podwójne oświadczyny w domu Wielkiego Brata

"Big Brother": Wielki Brat okłamał widzów

Odcinki eliminacyjne w programie "Big Brother" z reguły przynoszą ogromne emocje. Teraz postanowił je podgrzać sam Wielki Brat. 

W minionym tygodniu Iza i Łukasz dostali od Wielkiego Brata specjalne zadanie. Iza musiała wcielić się w prasłowiańskiego demona Kikimorę i działać na niekorzyść grupy. Łukasz natomiast miał oszukiwać pozostałych uczestników, zdetronizować wodza i obrócić wszystkich przeciwko niemu. Obydwoje ponieśli fiasko.

Wielki Brat postanowił odegrać się na nich za niewykonane zadanie w odcinku eliminacyjnym. Poinformował, że zdaniem widzów to Łukasz ma opuścić dom Wielkiego Brata. Gdy ten jednak nacisnął klamkę, drzwi były zamknięte.

Łukasz, musiałeś oszukiwać i kłamać. Teraz Wielki Brat zrobił to samo. Osobą, która decyzją widzów naprawdę opuści dom Wielkiego Brata, będzie Iza - powiedział nagle Wielki Brat.

To, co wydarzyło się w programie, bardzo nie spodobało się widzom. Fani programu poczuli się oszukani przez Wielkiego Brata.

No chyba sobie jaja robicie. 

Ustawka jak nic!

Zrobiliście z ludzi, co wysyłali sms idiotów - piszą oburzeni internauci.

To nie pierwszy raz, gdy widzowie czują się oszukani przez producentów "Big Brothera". Przypomnijmy, że Łukasz już raz opuścił dom Wielkiego Brata, a następnie został do niego przywrócony, w związku z odejściem innych uczestników. To bardzo nie spodobało się widzom, którzy głosowali za wyeliminowaniem chłopaka z programu.

Zobacz także: "Big Brother": zaskakujący powrót do programu! Widzowie są oburzeni

"Big Brother" po latach powrócił na antenę TVN-u! Jesienią w stacji pojawi się także kontynuacja "39 i pół". Zobacz, jak przez lata zmienili się bohaterowie serialu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów