Ruszył nowy "Big Brother"! Widzowie poczuli się oszukani po pierwszym odcinku

Bartek Jędrzejak i Agnieszka Woźniak-Starak na scenie podczas prowadzenia pierwszego odcinka programu "Big Brother"
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Już po pierwszym odcinku "Big Brothera" TVN spotkał się z krytyką ze strony widzów. Poszło o jednego z uczestników, który jest znany z serialu "19+".

Za nami pierwszy odcinek nowego "Big Brothera". Kultowe show wróciło na ekrany po 18 latach od swojej premiery! Wszyscy doskonale pamiętamy ówczesnych uczestników, takich jak Gulczas, Klaudiusz czy Manuela. Teraz przyszedł czas na młodsze pokolenie mieszkańców domu Wielkiego Brata. To właśnie jeden z nich oburzył widzów pierwszego odcinka. Okazuje się, że to aktor, który wystąpił już w jednej z produkcji stacji TVN. Widzowie poczuli się oszukani.

Zobacz także: Na kilka godzin przed startem programu "Big Brother" zmieniono prowadzącego. Kto zastąpił Ulę Chincz?

Aktor "19+" w "Big Brotherze"

"19+" to jeden z paradokumentalnych seriali stacji TVN, które cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Opowiada historię grupy przyjaciół, którzy "wkraczają w dorosłość". W postać jednego z nich, Błażeja, wciela się Łukasz Darłak

W pierwszym odcinku "Big Brothera" widzowie zobaczyli właśnie Darłaka, który został przedstawiony jako jeden z uczestników programu. To nie spodobało się oglądającym, przede wszystkim dlatego, że prowadzący nie wspomnieli nawet słowem o tym, że Łukasz jest aktorem w ich serialu.

Co to za casting, jeśli wzięli chłopaka, który gra w TVN-owskim programie?

Przecież on gra w "19+". Co to za ściema.

Ej, serio? Wpisując jego nazwisko w Google wyświetla się agencja aktorska - możemy przeczytać w komentarzach.

Oprócz Darłaka w domu Wielkiego Brata znaleźli się m.in.: Igor Jakubowski, Tomasz Urban, Justyna Żak, Magda Wójcik, Natalia Wróbel oraz Kasia Olek. Nowe odcinki "Big Brothera" można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na antenie stacji TVN7. Program będzie dostępny również na platformie Player.pl. Również w ciągu dnia na antenie będzie można podejrzeć, co dzieje się w domu Wielkiego Brata. Poniżej znajdziecie plan dnia.

Zobacz także: Ewa Chodakowska ostro o występie Krupińskiej w "Dance, Dance, Dance". Widzowie są zniesmaczeni

TVN od ponad 20 lat jest na antenie! Tak zmieniły się największe gwiazdy stacji

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów