"Big Brother": Widzowie czują się oszukani! Uczestniczka spotkała się po kryjomu z rodziną?

Izabela Mączka w jeansowej sukience wchodzi do domu Wielkiego Brata
Fotografia: Adam Jankowski/REPORTER/East News

Widzowie poczuli się oszukani, gdy w sieci pojawiło się nagranie z "Big Brothera". Uczestniczka rozmawiała z bliskimi? TVN teraz się tłumaczy.

"Big Brother" zalicza wpadkę za wpadką. W jednym z ostatnich odcinków doszło do sytuacji, w której było słychać jedną z uczestniczek rozmawiającą z dziećmi. Wydarzyło się to w momencie, gdy wyszła do lekarza. Czujni widzowie od razu wytknęli ogromną wpadkę producentom programu. Oglądający poczuli się oszukani i zaczynają podejrzewać, że uczestnicy w rzeczywistości wcale nie są odcięci od świata, jak to powinno mieć miejsce w tym programie.

Zobacz także: "Big Brother": uczestnik został wyrzucony z programu za groźby karalne

"Big Brother": Iza spotkała się z rodziną?

W jednym z odcinków "Big Brother nocą" widzowie byli świadkami, jak Iza wychodzi do lekarza. Kobieta nie miała jednak wyłączonego mikroportu. W pewnym momencie można było usłyszeć jej szept. 

Cześć. Mam głupie zadanie, dlatego to noszę. Cześć kochanie, dzień dobry. Boże, jak się cieszę, że Was widzę. Ja myślałam, że mnie wkręcają, że mam tu przyjść - powiedziała Iza.

Było też słychać dziecięcy głos. Zdaniem widzów kobieta spotkała się w tym momencie ze swoimi dziećmi. Oglądający poczuli się oszukani.

Jestem zniesmaczona i zawiedziona!

Jesteście beznadziejni, brak słów! 

A teraz powiedzcie, że to było zaplanowane.

Mam pytanie do Izy: jak podobała się wizyta rodziny w domu Wielkiego Brata?

Filip Chajzer próbował wytłumaczyć tę sprawę na wizji. Prowadzący zapewnił, że Iza naprawdę była u lekarza, ponieważ jest chora. Na nagraniu natomiast nie słychać głosu dziecka, a jęknięcie samej uczestniczki, która ma problemy z gardłem. Iza mogła już wcześniej poznać lekarza i to właśnie z nim ponoć witała się tak życzliwie. 

Tłumaczenia stacji nie do końca przemawiają do internautów. A wy wierzycie Chajzerowi?

Zobacz także: Uczestnicy "Big Brothera" są głodzeni? Niebezpieczna sytuacja w domu Wielkiego Brata

Pamiętacie, jak kiedyś wyglądały gwiazdy stacji TVN? Niektórzy bardzo się zmienili!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów