Magda Gessler w "Big Brotherze"! Zirytował ją jeden z uczestników: "Nie popisuj się"

Magda Gessler w białej kurtce w pokoju zwierzeń w domu Wielkiego Brata w programie "Big Brother"
Fotografia: Instagram/bigbrother.tvn7

Takiej niespodzianki w domu Wielkiego Brata jeszcze nie było. Magda Gessler odwiedziła uczestników programu "Big Brother". To był wieczór pełen wrażeń.

"Big Brother" ostatnio nie radzi sobie tak, jakby chcieli tego producenci. Według oficjalnych danych druga edycja programu ma niższą oglądalność niż pierwsza. Nic więc dziwnego, że twórcy starają się zrobić wszystko, żeby zaciekawić widzów. A nie ma lepszej gwarancji oglądalności niż... Magda Gessler. Wszystkie programy z restauratorką w roli głównej są uwielbiane przez widzów. W związku z tym Magda Gessler odwiedziła mieszkańców domu Wielkiego Brata.

Zobacz także: Magda Gessler zdobyła się na szczere wyznanie u Kuby Wojewódzkiego. "To ja byłam mężczyzną w domu"

"Big Brother": Magda Gessler weszła do domu Wielkiego Brata

W czwartkowym odcinku "Big Brothera" Magda Gessler była gościem specjalnym. Gwiazda stacji TVN zaskoczyła widzów, którzy nie kryli emocji, gdy zobaczyli ją w domu Wielkiego Brata.

Magda Gessler z uczestnikami programu spotkała się w... kuchni! Wielki Brat kazał mieszkańcom zebrać się tam i przygotować piątkowy obiad. Właśnie wtedy pojawiła się Gessler. Zabrała uczestników do salonu i wspólnie z nimi zatańczyła do utworu "Moves Like Jagger"

Po tych beztroskich chwilach nadszedł moment na nieco mniej przyjemne tematy. Gessler przeraziła się, że w domu jest tak brudno.

Jestem wściekła, że kobiety tak bardzo nie dbają o porządek. To jest koniec końca - podsumowała.

Ostatecznie poprosiła mieszkanki o posprzątanie. Łukasza, Mateusza i Kamila zabrała natomiast do kuchni. Panowie mieli za zadanie przygotowanie gazpacho dla domowników. W pewnym momencie Kamil postanowił ściągnąć koszulkę, co rozwścieczyło Magdę Gessler.

Załóż to! Załóż to, nie popisuj się! Co za striptiz tu będziesz robił - wykrzyczała.

Następnie Magda Gessler spędziła jeszcze trochę czasu z uczestnikami, którzy zdecydowanie długo nie zapomną tych odwiedzin.

Zobacz także: Zabawna wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Ktoś tu zapomniał o zasadach ortografii

Uwielbiasz oglądać programy rozrywkowe? A może chciałbyś wziąć udział w takim formacie? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią tak to koniecznie weź udział w naszym quizie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i dowiedz się, w którym programie rozrywkowym powinieneś wystąpić.

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział
Rozwiąż quiz

W którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział? Sprawdź to!

Quiz: w którym programie rozrywkowym powinieneś wziąć udział

1. Którą z tych stacji telewizyjnych lubisz oglądać najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów