"Big Brother": zaskakujący powrót do programu! Widzowie są oburzeni

Agnieszka Woźniak-Starak w srebrnej kurtce i Bartek Jędrzejak w garniturze na scenie "Big Brother Arena"
Fotografia: Piotr Molecki/East News

"Big Brother" nie pierwszy raz budzi kontrowersje, ale tym razem widzowie zdenerwowali się nie na żarty. Wszystko przez jednego uczestnika.

"Big Brother" powrócił na ekrany po latach i wzbudził ogromne kontrowersje. Przede wszystkim dlatego, że widzom, którzy pamiętają pierwsze edycje show, nowa odsłona nie przypadła do gustu. Z programu, bez głosowania widzów, odeszło już wielu uczestników - jedni za złamanie regulaminu, inni ze względu na to, że nie wytrzymali presji. Twórcy programu wprowadzali co jakiś czas nowych uczestników. Ich najnowsza decyzja zdenerwowała jednak widzów.

Zobacz także: "Big Brother": Ohme i Chajzer mają konflikt? Psycholog komentuje!

"Big Brother": zaskakujący powrót do programu

W minionym tygodniu program zdecydowała się opuścić kontrowersyjna para - Justyna Żak i jej chłopak Paweł. W związku z tym, że oboje wyszli z domu Wielkiego Brata, w tę niedzielę nikt więcej nie odpadł. Co więcej! Twórcy zdecydowali się przywrócić uczestnika, który odpadł z programu pod koniec kwietnia!

Do domu Wielkiego Brata w związku z tym powrócił Łukasz Darłak. To bardzo zaskoczyło widzów, którzy nie kryją swojego oburzenia w komentarzach na profilu instagramowym "Big Brothera". Internautom przede wszystkim nie podoba się to, że głosowali za odejściem z programu Łukasza, a w tym momencie on znów pojawia się w show. 

Nie uszanowaliście głosów ludzi, którzy usunęli Łukasza z domu Wielkiego Brata!

Oddajcie moje pieniądze!

Ten program schodzi na dno - piszą oburzeni internauci.

Powrót jest zaskakujący również w związku ze słowami, jakie Łukasz powiedział, gdy odpadł z programu.

Jestem zdenerwowany, ale mogłem się trochę spodziewać, bo może nie pasowałem do grupy. To jeszcze nie był mój czas - skomentował wówczas.

Teraz Darłak postanowił ponownie sprawdzić się w programie. Pytanie tylko, czy widzowie ostatecznie pogodzą się z jego powrotem.

Zobacz także: "Big Brother": Homofobia w programie! Tomek doprowadził Łukasza do łez

"Big Brother" powrócił po wielu latach. Podobnie było ostatnio z "Szansą na sukces". Pamiętacie, kto zaczynał swoją karierę w tym talent-show?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów