Big Brother: „Lepiej zadbajcie o swoich uczestników”. Widzowie rozczarowani nową edycją!

Hanna Skowron 28.03.2019
prowadzący program
Fotografia: Instagram

Mija już drugi tydzień, odkąd na antenę powrócił kultowy program „Big Brother”. Pomimo wysokiej oglądalności, widzowie nie ukrywają rozczarowania.

Na program „Big Brother” z niecierpliwością czekali fani poprzednich edycji. Jego reaktywacja mocno zaangażowała widzów, a o samym show zrobiło się głośno w mediach. Niestety program, póki co, nie podołał oczekiwaniom fanów.

Już po pierwszym tygodniu emisji, w mediach społecznościowych można było przeczytać komentarze, w których widzowie skarżyli się na nudę. Według nich w programie zabrakło stymulowania uczestników zadaniami.

Oni tylko siedzą na kanapach i z nudów wychodzą z Domu lub zastanawiają się nad wyjściem

Lepiej zadbajcie o swoich uczestników!!!! to oglądalność będzie większa

Nuda na maxa! Kto to ogląda?

 Sytuację skomentowała Małgorzata Ohme, psycholog i współprowadząca program. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl wyjaśniła przyczynę.

Produkcja celowo zaplanowała dni bez zadań, by sprowokować ich do kreatywnego szukania rozwiązań, a także do skupienia na sobie i innych uczestnikach.

Ideą programu jest pokazanie natury i psychiki ludzkiej. Uczestnicy „Big Brothera” już od drugiego tygodnia otrzymali zadania do wykonania, ale to nie znaczy, że w przez pierwszy tydzień nie robili nic. Początek programu był zarezerwowany na poznanie się mieszkańców Domu Wielkiego Brata, a nuda w tym przypadku miała być rozwojowa. Brak zajęć miał skłonić uczestników do własnej aktywności, a co za tym idzie, wpływać na dalsze relacje z otoczeniem.

Zobacz także: Rafał Maserak się żeni! Kim jest jego wybranka?

Pytanie tylko, dlaczego program, który kilkanaście lat temu budził kontrowersje, dla obecnych widzów jest nudny?

TVN od ponad 20 lat jest na antenie! Tak zmieniły się największe gwiazdy stacji

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów