"Big Brother": Ohme i Chajzer mają konflikt? Psycholog komentuje!

Hanna Skowron 18.04.2019
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Nowa edycja programu wzbudza coraz więcej emocji. Teraz pojawiają się informacje, że prowadzący Małgorzata Ohme i Filip Chajzer za sobą nie przepadają. Psycholog postanowiła się do tego odnieść.

"Big Brother" powrócił po 18 latach. Popularny program ma teraz odrobinę inną formułę niż wcześniej, ale wciąż przyciąga przed odbiorniki mnóstwo zainteresowanych odbiorców.

W nowej edycji programu Wielki Brat jest kobietą, ale to nie jedyna zmiana. Format prowadzą teraz cztery osoby - Agnieszka Woźniak-Starak, Bartek Jędrzejak, a pasmo nocne Filip Chajzer z gościnnym udziałem Małgorzaty Ohme. Ostatnio dużo się mówi o tym, że ta ostatnia dwójka niespecjalnie za sobą przepada.

"Big Brother": konflikt między Małgorzatą Ohme a Filipem Chajzerem

Od dawna krążą plotki o tym, że Ohme i Chajzer nie dogadują się na planie programu. Do tego stopnia, że trzeba było ich rozdzielić. Jak jest naprawdę? Małgorzata Ohme zabrała głos w tej sprawie i wyznała wszystko w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Przede wszystkim ja nie jestem prowadzącą, jestem gościem. Co prawda zdarzyło mi się poprowadzić program za Filipa, kiedy nie mógł. Wiem, że to może wyglądać, jakby nas rozdzielili, ale to nieprawda. To jest przypadek tak naprawdę. (...) Producenci testują różne konfiguracje i to nie ma nic wspólnego z naszymi skomplikowanymi relacjami

Ohme dodała też, że tak naprawdę plotki o tym, że nie lubi Chajzera, są wyssane z palca.

To jest śmieszne, bo bardzo go lubię. Mamy świetny kontakt, dużo ze sobą rozmawiamy. To totalna nieprawda

Także w rozmowie z Plotkiem Małgorzata Ohme dodała, że poznała Filipa dopiero na planie "Big Brothera" i to tutaj miała okazję go poznać. Psycholog przyznała, że Chajzer jest zupełnie inny niż na ekranie i bardzo go lubi.

Myślicie, że komentarz Małgorzaty uciszy plotki o tym konflikcie?

Pamiętacie kultowy program "Szansa na sukces"? Właśnie powrócił! Z tej okazji przypominamy, kto zaczął karierę w tym programie.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów