"Big Brother": Jedna z uczestniczek złamała regulamin! Jest nominowana do opuszczenia domu

Justyna Żak w białej koszuli podczas wejścia do domu Wielkiego Brata "Big Brother - Arena"
Fotografia: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Do takiej sytuacji w tej edycji programu doszło po raz pierwszy! Justyna Żak złamała regulamin "Big Brothera". Wielki Brat był nieubłagany.

Program "Big Brother" budzi ogromne emocje. Wczoraj pisaliśmy o tym, że Tomasz Urban obraził Łukasza Darłaka swoim homofobicznym zachowaniem. Teraz doszło do skandalicznego zachowania jednej z uczestniczek, która jako pierwsza złamała regulamin programu. Naruszyła aż dwa postanowienia regulaminu! Wielki Brat zareagował natychmiast i postanowił nominować ją do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Co takiego wydarzyło się w tym odcinku?

Zobacz także: "Big Brother": Homofobia w programie! Tomek doprowadził Łukasza do łez 

"Big Brother": Justyna jako pierwsza złamała regulamin

Uczestniczką, która naruszyła zasady programu, jest Justyna Żak. Dziewczyna typowała wraz z inną uczestniczką, Marleną Klimczyk, kto dojdzie do finału "Big Brothera". W pewnym momencie Justyna zakryła ręką mikroport, czego nie mogą robić mieszkańcy domu Wielkiego Brata.

Jej zachowanie może odbić się na całej grupie.

Uwaga mieszkańcy domu Wielkiego Brata. Dzisiaj Justyna poważnie naruszyła regulamin. Jutro Wielki Brat podejmie decyzję, czy Justyna, czy cała grupa poniesie konsekwencje - mogli usłyszeć uczestnicy. 

Co ciekawe, jedną z najbardziej zaskoczonych w tym momencie osób była sama Justyna. Dziewczyna broniła się, mówiąc, że nie miała pojęcia, iż w danej chwili łamie regulamin. Jej zdaniem niektóre punkty w nim zawarte nie zostały jasno określone. Uczestnicy jednak przyznali, że każdy z nich zrozumiał cały regulamin i wiedzą, że nie wolno im zakrywać mikroportów. To wszystko doprowadziło Justynę do łez.

Ja swojego mikroportu nie zakryłam, to ona zakryła swój, więc dla mnie to jest sztucznie nadmuchana afera. To mi świetnie zweryfikowało, na kogo mogę liczyć, a na kogo nie mogę. Co mam robić? Na dół nie zejdę, może chodźmy do sypialni i pogadajmy o czymś luźnym i w ogóle nie na temat, bo ja mam dość tej dramy. W du*ie mam, niech myślą, że sobie konspirujemy - powiedziała rozżalona.

Wielki Brat był jednak nieubłagany. Zdecydował o tym, że Justyna będzie trzecią nominowaną do opuszczenia domu już w najbliższą niedzielę. O miejsce w programie powalczy z Tomaszem i Łukaszem. Myślicie, że kara jest współmierna do zawinienia?

Zobacz także: "Big Brother": "Lepiej zadbajcie o swoich uczestników". Widzowie rozczarowani nową edycją! 

"Big Brother" na antenie TVN-u po raz pierwszy pojawił się 18 lat temu! Pamiętacie, jak wtedy wyglądały gwiazdy stacji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów