"Big Brother": Iza zrujnowała budżet grupy, bo kupiła... papierosy

Izabela Mączka w jeansowej sukience podczas wejścia do domu Wielkiego Brata w nowej edycji programu "Big Brother"
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Iza w "Big Brotherze" zaliczyła ogromną wpadkę! Przez nią cała grupa musiała oddać wiele produktów spożywczych, które mogliby wykorzystać w tym tygodniu.

W minioną sobotę uczestnicy "Big Brothera" mogli zrobić zakupy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, co się podczas nich wydarzyło. Do spiżarni mogła wejść tylko jedna osoba. Okazała się nią Izabela Mączka, która udała się na zakupy w ramach kary. Kobieta postanowiła wziąć dla całej grupy papierosy. Nie zwróciła jednak uwagi na ich cenę. Tym samym znacznie przekroczyła dostępny budżet, a cała grupa musiała ponieść za to karę.

Zobacz także: "Big Brother": uczestnik został wyrzucony z programu za groźby karalne  

"Big Brother": Iza przekroczyła budżet grupy

Iza otrzymała od Wielkiego Brata karę za to, że ociągała się rano podczas wstawania z łóżka. Tym samym to właśnie ona została wytypowana do zrobienia zakupów w spiżarni. Kobieta wybrała produkty spożywcze, a w ostatniej chwili sięgnęła po papierosy. Tym samym zrobiła ogromny błąd.

Kobieta najprawdopodobniej nie zwróciła uwagi na cenę papierosów. Mogła wydać jedynie 1000 złotych. Okazało się, że aż 300 kosztowały wzięte przez nią w ostatniej chwili papierosy. Iza tym samym przekroczyła cenę zakupów aż o 400 złotych. Regulamin natomiast w takiej sytuacji przewiduje oddanie przez domowników produktów o wartości równej dwa razy tyle, czyli 800 złotych. 

Okazuje się, że po oddaniu produktów za 800 złotych (w tym kontrowersyjnych papierosów) uczestnikom zostały produkty za zaledwie 600 złotych. Mieszkańcy domu Wielkiego Brata, choć nie obwiniali Izy za jej pomyłkę, byli przerażeni małą ilością jedzenia, która została im na cały tydzień. Niektórzy postanowili wbić szpilę koleżance, gdy ta zdenerwowana wyszła na molo.

Ciekawe, czy Iza się tak odizolowała, bo było jej przykro, że nie ma co palić, czy że przekroczyła budżet - zaczęła zastanawiać się Justyna.

Również Łukasz stwierdził, że Iza mogła świadomie zabrać papierosy. Ciekawi jesteśmy, jak cała ta sytuacja wpłynie na uczestników.

Zobacz także: Jakimowicz na "Big Brotherze" dorobił się fortuny. Zdradził, jaką miał stawkę

"Big Brother" na antenie TVN-u po raz pierwszy pojawił się 18 lat temu! Pamiętacie, jak wtedy wyglądały gwiazdy stacji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów