"Big Brother": Igor i Angelika wylądowali w łóżku! "Druga Frytka"

"Big Brother": Angelika w wianku i Igor w okularach na imprezie
Fotografia: Instagram/Big Brother TVN 7

"Big Brother" się rozkręca! Angelika i Igor po ostatniej imprezie wylądowali razem pod prysznicem, a potem... w łóżku! Czuć chemię między tą dwójką?

Gdy Big Brother wszedł na antenę polskich telewizorów, widzowie byli w szoku. Program jak na tamte czasy przekraczał granice dobrych obyczajów. Obecnie jednak nikogo nie szokują kłótnie między uczestnikami. Choć w okół programu wydarzyło się już sporo kontrowersji, widzowie wciąż narzekali na to, że w domu Wielkiego Brata nie dzieje się nic spektakularnego. Niedawno pojawili się w nim jednak nowi mieszkańcy, którzy mocno namieszali - zwłaszcza Angelika, która w jednym z ostatnich odcinków wylądowała w łóżku z Igorem!

Zobacz także: "Big Brother": Widzowie czują się oszukani! Uczestniczka spotkała się po kryjomu z rodziną?

"Big Brother": Angelika i Igor wylądowali w łóżku!

W miniony piątek w domu Wielkiego Brata odbyła się suto zakrapiana impreza. Wszyscy uczestnicy byli w dobrych humorach. Angelika zaraz po wejściu do domu zwróciła uwagę na Igora. Również mężczyzna zainteresował się nową uczestniczką. Nic więc dziwnego, że między nimi pojawiła się chemia.

Po imprezie Angelika i Igor poszli razem pod prysznic, a następnie położyli się razem do łóżka! I choć próbowali się ukryć pod kołdrą, kamery uchwyciły moment ich pocałunku. Widzowie byli tym bardzo zniesmaczeni i zwracają uwagę na jeden fakt. Angelika na początku swojego pobytu w programie wspominała, że czeka na nią... chłopak. 

Na Angelikę już chyba pan pilot nie czeka. 

W czasie akcji Igora i Angeli miałam wrażenie jakbym oglądała "Warsaw Shore". 

Żenujące to było.

Niektórzy wspominają też sytuację z pierwszej edycji "Big Brothera" i porównują Angelikę do Frytki, która zasłynęła z odważnej sceny w jacuzzi. 

Ooo nowa Frytka w programie! 

Druga Frytka.

A wy jak myślicie? Czy to był tylko niewinny pocałunek?

Zobacz także: Uczestnicy "Big Brothera" są głodzeni? Niebezpieczna sytuacja w domu Wielkiego Brata

"Big Brother" swoją pierwszą edycję miał w 2001 roku. Pamiętacie, jak od tamtego czasu zmieniły się gwiazdy stacji TVN?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów