"Big Brother": Homofobia w programie! Tomek doprowadził Łukasza do łez

Łukasz Darłak w jeansowej kurtce z kożuszkiem podczas "Big Brother - Arena"
Fotografia: Piotr Molecki/East News

W Domu Wielkiego Brata wybuchł konflikt na tle homofobicznym. Takiej sytuacji w programie "Big Brother" jeszcze nie było. Uczestnik doprowadził drugiego do łez.

Program "Big Brother" budzi skrajne emocje nie tylko wśród widzów, ale również wśród uczestników. Ostatnio w Domu Wielkiego Brata doszło do przykrej sytuacji. Jeden z uczestników, Tomasz Urban, obgadywał Łukasza Darłaka i nazwał go "dziewczyną". Wszystko dlatego, że Łukasz przyznał się do tego, że jest gejem. Zachowanie modela doprowadziło Darłaka do łez. Widzowie są zbulwersowani całą sytuacją. Również psycholog Małgorzata Ohme wyraziła swoje zdanie na ten temat.

Zobacz także: "Big Brother": "Lepiej zadbajcie o swoich uczestników". Widzowie rozczarowani nową edycją!  

"Big Brother": Tomasz nie akceptuje orientacji Łukasza

Choć Łukasz Darłak na początku nie przyznawał się do swojej orientacji, po bliższym poznaniu z innymi uczestnikami przyznał, że jest gejem. Wyznanie aktora "19+" wyraźnie nie spodobało się jednemu z uczestników. Tomasz Urban zaczął obgadywać kolegę z domu i ostatecznie między mężczyznami doszło do konfliktu na tle homofobicznym.

Tomasz zaczął wyśmiewać kolegę, twierdząc przy innych uczestnikach, że ten zachowuje się jak dziewczyna i "sika na siedząco". Łukasz był świadkiem całej rozmowy i bardzo to wszystko przeżył. Słowa modela dotknęły go do tego stopnia, że się rozpłakał. Opowiedział o tym w rozmowie z Wielkim Bratem. 

Jestem w bardzo złym nastroju, bo po prostu miałem bardzo przykry moment dzisiaj przy kolacji i jestem cały wieczór taki zgaszony. Słyszałem, jak Tomek z Maćkiem o mnie gadali, i to nie było nic miłego. Powiedzieli: "My chyba mieszkamy z trzema dziewczynami. No, on nawet sika na siedząco", więc to było dla mnie bardzo przykre, bardzo. Mam nadzieję, że o tym zapomnę i to się rozejdzie po kościach - powiedział przez łzy Łukasz.

Całą sytuację skomentowała Małgorzata Ohme, psycholog czuwająca nad uczestnikami. Podsumowała zachowanie Tomka w programie "Big Brother Nocą".

Nie podoba mi się to. Uważam takie zachowania za homofobiczne, hejterskie, wręcz mowę nienawiści - skomentowała.

Nie tylko Ohme jest oburzona zachowaniem modela. Również widzom bardzo nie spodobało się obrażanie Łukasza.

Precz z homofobią!

Tomek okazał się sztywniakiem, gburem i paranoikiem. 

Nie rozumiem, jak można być tak okropnym człowiekiem, aby śmiać się z czyjejś orientacji seksualnej. 

Zarówno Tomek, jak i Łukasz są obecnie nominowani do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. O tym, kto odpadnie przekonamy się już w niedzielę. A waszym zdaniem, który z nich powinien opuścić program?

Zobacz także: Wielki Brat jest kobietą! Wiemy, czyj głos słyszymy w programie "Big Brother"  

"Big Brother" na antenie TVN-u po raz pierwszy pojawił się 18 lat temu! Pamiętacie, jak wtedy wyglądały gwiazdy stacji?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów