"Big Brother": Agnieszka Woźniak-Starak broni show! "Są romanse, flirty"

Agnieszka Woźniak-Starak w czarnej koszuli ze spinką na włosach podczas nagrywania programu "Big Brother"
Fotografia: VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak jest prowadzącą programu "Big Brother". Dziennikarka postanowiła stanąć w obronie programu, który widzowie krytykują.

"Big Brother" powrócił na ekrany telewizorów po ponad dekadzie! Od samych początków show w Polsce minęło aż 18 lat! Widzowie z nostalgią zaczęli oglądać program, który wielu z nich nie przypadł do gustu. Niemal po każdym odcinku "Big Brothera" w sieci pojawiają się negatywne komentarze w stronę produkcji. Teraz w obronie całego programu i jego twórców stanęła Agnieszka Woźniak-Starak, która pełni w show funkcję prowadzącej, u boku Bartka Jędrzejaka.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak nie chce mieć dzieci? "Nigdy nie ukrywałam, że jestem egoistką"

"Big Brother": Agnieszka Woźniak-Starak broni programu

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na jubileuszowej imprezie salonu Łukasza Urbańskiego. Właśnie tam rozmawiała z dziennikarzami, m.in. na temat "Big Brothera".

W rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski opowiedziała na temat tego, czy chciałaby dalej prowadzić program, jeżeli jego twórcy zdecydują się na kontynuację. 

Jeżeli będzie druga edycja, to liczę, że również w niej będę - powiedziała prowadząca.

Dziennikarz jednak zapytał ją o opinię na temat tej edycji. Czy dziennikarka zgadza się z głosami widzów, że za mało dzieje się w programie?

Był romans Angelika-Igor, są flirty - wymienia Woźniak-Starak.

Gwiazda wspomniała też o romansie między Magdą a Olehem. Czy to jednak wystarcza, żeby zadowolić widzów?

Zobacz także: "Big Brother": Kolejny romans w domu Wielkiego Brata?! Widzowie są oburzeni zachowaniem Magdy

"Big Brother" po latach wrócił na antenę TVN-u! Jesienią na ekranach stacji pojawi się także kontynuacja "39 i pół". Zobacz, jak zmienili się bohaterowie serialu.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów