Wielki finał "Big Brothera" za nami! Kto wygrał program?

Marianna Bereza 17.06.2019
Big Brother
Fotografia: Piotr Molecki/East News

Szósta edycja "Big Brothera" to już przeszłość. Kogo wybrali widzowie?

"Big Brother" wrócił do telewizji po 10 latach i na nowo skradł serca widzów! Wielu z nich tęskniło za produkcją. Każdy odcinek nowej serii przynosił wielkie emocje. W końcu dotarliśmy do finału. Kto wygrał reality show?

W programie wzięło udział 16 osób, które przez 90 dni były zamknięte w domu Wielkiego Brata. 16 czerwca wyłoniono zwycięzcę. W ostatecznym starciu uczestniczyły cztery osoby, na które można było głosować za pomocą SMS-ów: Magdalena Wójcik, Radosław Palacz, Bartłomiej Boruc i Igor Jakubowski.

"Big Brother": Poznaliśmy zwycięzcę

Tegoroczną edycję wygrała Magdalena Wójcik. Była faworytką od samego początku. Widzów ujęła jej wrażliwość i pozytywne podejście do życia. W nagrodę mieszkanka Domu Wielkiego Brata odebrała czek na sto tysięcy złotych i samochód Mitsubishi Space Star.

Po finale Magda bawiła się razem z Olehem, bokserem z Ukrainy, z którym związała się podczas trwania programu. Choć przyjaciele Magdy nie dawali im szans, ich relacja przetrwała. Para spędziła razem udany wieczór, imprezując m.in. z Maffashion.

W niedzielę Magda opublikowała pierwszy od wielu miesięcy post na Instagramie.

W tym momencie nie jestem w stanie napisać nic więcej niż to, że dziękuję Wam wszystkim za wsparcie przez te trzy miesiące. Jesteście wspaniali - napisała.

Kibicowaliście Magdzie?

Zobacz także: Będzie 2. edycja programu "Big Brother"? Telewizja podjęła decyzję!

Wiele znanych polskich gwiazd zaczynało swoją karierę od udziału w programie... "Szansa na sukces"! Pamiętacie, które z nich?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów