"Big Brother" wraca! Wiemy, od kiedy będzie można oglądać drugą edycję programu

Małgorzata Ohme w czarnej sukni i Filip Chajzer w smokingu podczas finału 1. edycji programu "Big Brother"
Fotografia: VIPHOTO/East News

"Big Brother" wraca z drugą edycją! Zainteresowanie potencjalnych uczestników było ogromne. Wiemy już, kiedy i gdzie będzie można oglądać nowe odcinki programu. 

"Big Brother" wiosną powrócił na antenę stacji TVN po 18 latach od oficjalnej premiery w Polsce. Okazuje się, że widzowie z sentymentem oglądali show. "Big Brother" znów cieszył się popularnością, do tego stopnia, że stacja TVN zdecydowała się na jego kontynuację. Już za chwilę rusza 2. edycja programu. Wiemy, kiedy odbędzie się jego premiera i gdzie będzie można go obejrzeć. Trzeba przyznać, że znów zapowiada się gorące widowisko.

Zobacz także: Edward Miszczak o przyszłości Agnieszki Woźniak-Starak w TVN. "Staram się nie dzwonić"

"Big Brother" 2 edycja: kiedy i gdzie premiera?

Do domu Wielkiego Brata wejdą nowi mieszkańcy, którzy zostali wyłonieni na podstawie castingów. Przez 3 miesiące będą zamknięci w czterech ścianach i poddani różnym zadaniom. 

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, jeżeli chodzi o sam format, nic się nie zmieni. Losy uczestników widzowie będą mogli śledzić od poniedziałku do czwartku w krótkich, dwuminutowych wejściach na żywo na antenie TVN7

  • "Big Brother - Pobudka" - g. 9:50
  • "Big Brother - Popołudnie" - g. 14:25
  • "Big Brother - Podwieczorek" - g. 17:30

Główny odcinek "Big Brothera", trwający godzinę, będzie można obejrzeć od poniedziałku do czwartku oraz w soboty i niedziele o godzinie 20:00

Od poniedziałku do czwartku po godz. 23:00 będzie można też obejrzeć "Big Brother Nocą". W każdy piątek o godzinie 20:00 odbędzie się na żywo "Big Brother Arena", w którym znajdziemy podsumowanie całego tygodnia oraz poznamy wyniki nominacji. Tym samym dowiemy się, kto odpada z domu Wielkiego Brata. Po "Arenie" będzie można zobaczyć "Big Brother +", w ramach którego poznamy relacje uczestników show tuż po zakończeniu programu na żywo. 

W niedzielę o 17:00 na antenie TVN7 będzie można obejrzeć "Big Brother Tydzień", czyli podsumowanie najważniejszych wydarzeń z całego tygodnia. Losy uczestników będzie można śledzić również przy pomocy platformy Player.pl.

Zainteresowanie jesienną edycją "Big Brothera" było ogromne. Na castingi przyszły tysiące osób. Jesteśmy ciekawi, kto ostatecznie wejdzie do domu Wielkiego Brata.

Zobacz także: Był jedną z największych gwiazd 1. edycji "Big Brothera". Teraz Piotr Lato wraca i prosi fanów o pomoc

Niektóre pytania w "Milionerach" są naprawdę kontrowersyjne. Sprawdź, czy znasz odpowiedzi!

Huber Urbański w programie "Milionerzy"
Rozwiąż quiz

Kontrowersyjne pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz na nie odpowiedź!

Huber Urbański w programie "Milionerzy"

1. Który ze szkolnych przyborów jest jednym z symboli wolnomularstwa?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów