Beata Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Aktorka zdradza powody decyzji

Katarzyna Leszczyńska 19.01.2018
Beata Tyszkiewicz "Taniec z gwiazdami"
Fotografia: EAST NEWS

Kto zastąpi ją w fotelu jurora?

Beata Tyszkiewicz przez 13 lat była jurorką „Tańca z gwiazdami”, którą pokochali wszyscy widzowie. Wolne zrobiła sobie jedynie w trzynastej edycji show, kiedy to zastąpiła ją Jolanta Fraszyńska. Dlatego też ostatnie wyznanie aktorki jest dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Tyszkiewicz poinformowała na łamach „Faktu”, że zdecydowała się na przerwanie swojej przygody z programem.

Zobacz także: Wyciekła lista uczestników "Tańca z gwiazdami 8". Znalazło się na niej wiele zaskakujących nazwisk

Aktorka w czerwcu ubiegłego roku wycofała się z życia publicznego ze względu na problemy zdrowotne. Jak sama twierdzi, nagrywania takiego programu łączy się z ciężką pracą i wieloma godzinami na planie. W jej stanie na razie nie jest to wskazane, więc ku rozczarowaniu widzów i producenta „Tańca z gwiazdami”, Rinke Rooyensa, jest zmuszona zrezygnować z udziału w kolejnej edycji.

Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z gwiazdami”. To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna – powiedziała Tyszkiewicz w rozmowie z „Faktem”.

Decyzja aktorki jak widać była nieodwołalna, a zarazem zaskakująca dla fanów programu i stacji Polsat. Teraz twórcy będą mieli twardy orzech do zgryzienia, żeby znaleźć osobę, która godnie zastąpi Beatę Tyszkiewicz na fotelu jurora.

Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nieraz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia – powiedziała w „Fakcie” Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu.

Na razie jeszcze nie wiadomo, kto jest brany pod uwagę w roli czwartego jurora. Wszyscy oczywiście będziemy tęsknić za panią Beatą i również życzymy jej dużo zdrowia. 

Beata Tyszkiewicz
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów