"Barwy Szczęścia": Franek i Piotr stoczą walkę. Wszystko przez Reginę!

Hanna Skowron 10.05.2019
Regina i Walawski w "Barwy Szczęścia"
Fotografia: Instagram/@barwyszczescia.official

W 2068. odcinku serialu "Barwy Szczęścia" Franek nakryje Reginę i Walawskiego na kłótni. Mężczyzna nie pozostaje bierny i w pewnym momencie wkracza do akcji

Choć Regina (Kamila Kamińska) i Franek (Mateusz Banasiuk) są tylko dobrymi przyjaciółmi, widać, że czują do siebie coś więcej. Młody mężczyzna zapatrzony w szefową, stoi za nią murem i pomaga w trudnych sytuacjach. Czy Walawski nie domyśla się niczego? Może zazdrosny jest o Reginę? Zobaczcie co się wydarzy!

 Zobacz także: "Barwy szczęścia": Regina wpadnie w kłopoty i... zwolni Franka!

"Barwy Szczęścia" odc 2068. - co się wydarzy?

W 2068. odcinku serialu "Barwy Szczęścia" zawrze. Kiedy do Reginy przyjdzie Walawski (Piotr Jankowski) i zacznie winić ją o stratę pracy i rodziny, Franek będzie bacznie obserwował sytuację. W pewnym momencie Piotr straci kontrolę i zacznie szarpać Reginę. Wtedy do akcji wkroczy Franek. Mężczyzna stanie w obronie szefowej i rozpocznie bójkę z Walawskim.

Co przyniesie walka? Który z mężczyzn wygra i jak odniesie się do tego Regina? Wszystkiego dowiemy się z nowego 2068. odcinka, który zobaczyć można już w poniedziałek (20.05.2019) o godz. 20:10 w TVP2!

Zobacz także: "Barwy szczęścia": Kajtek nie chce iść na studia! Władek wpadnie w szał 

 "Barwy szczęścia" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Które polskie produkcje telewizyjne uznawane są za najlepsze przez widzów?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów