"Azja Express": W 3. edycji wystąpi była żona Michała Wiśniewskiego!

Katarzyna Leszczyńska 28.03.2018
Magda Femme, Anna Świątczak, Marta "Mandaryna" Wiśniewska
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Nadchodząca wielkimi krokami 3. edycja wielkiego hitu TVN-u, "Azja Express", już dziś budzi ogromne emocje. Do mediów docierają coraz to nowe informacja dotyczące szczegółów produkcji i jej uczestników.

Choć niedawno ruszyła wiosenna ramówka TVN-u, stacja nie spoczywa na laurach i już przygotowuje się do jesiennych premier. Niedawno media pisały o tym, że ruszyły przygotowania do 3. edycji popularnego show "Azja Express". Poznaliśmy już pierwsze nazwiska uczestników. Teraz pojawiła się informacja o kolejnej, zaskakującej gwieździe, która zdecydowała się ruszyć w pościg po wygraną.

Zobacz także: Magda Gessler wystąpi z córką w "Azja Express"? Lara postanowiła skomentować doniesienia

Według najnowszych doniesień, w 3. edycji "Azji Express" wystąpi była żona Michała Wiśniewskiego, Mandaryna. Trzeba przyznać, że to naprawdę zaskakujące, jednak bardzo możliwe. Wiśniewska niedawno powróciła do show-biznesu i wystąpiła m.in. w programie Kuby Wojewódzkiego. O tym, że weźmie udział w wyścigu doniosła osoba związana z TVN-em w rozmowie z Plotkiem.

Chcę Wam zdradzić, że jedną z osób, które będą uczestniczyć w 3. sezonie będzie Marta "Mandaryna" Wiśniewska – zdradziło źródło portalu.

Ciekawi jesteśmy, kogo Mandaryna zabierze ze sobą jako parę. Według dotychczasowych doniesień trzecia edycja, ku zaskoczeniu wszystkich, nie odbędzie się w Azji. W związku z tym miała być również zmieniona sama nazwa programu, co wydaje się w tej sytuacji rzeczą oczywistą. Zapewne niedługo przekonamy się, co jeszcze czeka nas w 3. edycji "Azji Express". Nie możemy się doczekać! Na pewno znów będzie bardzo emocjonująco.

Zobacz także: Azja Express: "Tego nie pokazano w TV, to homofobia"

Marta "Mandaryna" Wiśniewska
Fotografia: Instagram/Marta Wiśniewska
Marta "Mandaryna" Wiśniewska
Fotografia: Instagram/Marta Wiśniewska

Zobaczcie w poniższej galerii, jak przez lata zmieniły się gwiazdy TVN-u:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów