"Azja Express 2". Piróg skonfliktowany z uczestnikiem za jego słowa o nim i jego partnerze. "Idiota, nigdy mnie to nie spotkało"

Emilia Klima 11.10.2017
"Azja Express 2". Piróg skonfliktowany z uczestnikiem za jego słowa o nim i jego partnerze. "Idiota, nigdy mnie to nie spotkało"

Kto  odpadł?

Michał Piróg, tancerz, choreograf i juror programu "You Can Dance", od początku kariery nie robił tajemnic ze swojej orientacji seksualnej. W programie "Azja Express" startuje razem z Piotrem Czaykowskim. Panowie nigdy nie jednoznacznie nie zdefiniowali charakteru ich relacji, co nie powstrzymuje pozostałych uczestników od czynienia aluzji i nie zawsze stojących na wysokim poziomie żartów.

Tak stało się w ostatnim odcinku show. Michał Piróg wyznał, że bardzo zdenerorwawały go słowa Pawła Ławrynowicza, który odpadnięcie "Górali" (duet Stanisław Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin) skomentował w niewybredny sposób. 

Są takie małe rzeczy. Nie wiem, czy to jest nietakt, czy to jest wyrachowanie ze strony Pawła. W momencie, gdy odpadli górale, chłopaki mówią: "no nie, to teraz jest już najgorzej, zostały same dziewczyny i pedały" - relacjonował Michał Piróg.

Tancerza takie słowa mocno zirytowały. Przez resztę odcinka w wypowiedziach nie krył niechęci do aktorskiej pary, wprost życząc im odpadnięcia. Wcześniej przyznał, że nigdy wcześniej nie spotkał się z taką reakcją.

Wtedy się zastanawiam, czy powinienem, być takim samym idiotą jak on w tym komentarzu i powiedzieć: "no słuchajcie dziewczyny, zostałyście tylko wy, pedały i p**y" jak im nie szło. Jak na heteryków to trochę słabo, na takich maczo jak o sobie myślą. [...] Przez takie teksty to ja się przenoszę do przedszkola, w którym nigdy nie byłem i myślałem, że mnie to nigdy nie spotka, a spotkało mnie w Indiach - przyznał tancerz.

Ostatecznie Michał Piróg i Piotr Czaykowski zameldowali się na mecie odcinka jako pierwsi. Odpadła Marta Wierzbicka i Oliwia 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów