Andrzej Chyra u Kuby Wojewódzkiego niby o filmie, ale i tak o alkoholizmie. To zbyt duży procent show

Paulina Szestowicka 18.10.2016
Andrzej Chyra
Fotografia: ONS

Każdy choć raz natknął się na plotkę o problemach aktora z alkoholem. Ale czasami chcielibyśmy posłuchać tego, co ma do powiedzenia na temat filmu. A ma bardzo dużo.

Andrzej Chyra był gościem programu "Kuba Wojewódzki show" przy okazji premiery filmu "Prosta historia o morderstwie", który wyreżyserował Arkadiusz Jakubik. Aktor gra w nim policjanta, który jest alkoholikiem, a w dodatku bije kobiety. Prowadzący żartem zapytał, czy Andrzejowi Chyrze zdarzało się uderzyć kobietę, a ten po chwili odpowiedział, że nigdy tego nie zrobił. Pauzę uzasadnił tym, że jest już po 50-tce i pewne rzeczy przypomina sobie dopiero po chwili.

Wiek był często poruszanym przez Kubę Wojewódzkiego tematem, dlatego nie omieszkał zapytać swojego gościa, czy tak jak jemu, zdarza się mieć krew w kale. Tak, prowadzący naprawdę zadał takie pytanie. Aktor był wyraźnie zażenowany, ale zaśmiał się i odpowiedział na poziomie zadanego pytania, że nigdy tego nie miał, ale miewał w moczu. Niesmaczne żarty widzowie mogli już usłyszeć w zwiastunie odcinka, jednak po ostatnich "dowcipach" Kuby Wojewódzkiego, można stwierdzić, że nie były najgorsze (o dziwo). Dziennikarz jednak nie omieszkał nawiązać do plotek na temat alkoholizmu Andrzeja Chyry. Oczywiście zrobił to przy okazji wspominana, że jego najnowsza rola wymagała znajomości problemu - zapytał, czy długo musiał się do niej przygotowywać. 

Całe życie - odpowiedział krótko Andrzej Chyra, kontynuując wypowiedź zupełnie innym tonem. - To jest dość powszechny problem, ale myślę, że w tym wypadku… To jest pierwszorzędna sprawa w tym filmie, ale nie to zadecydowało o tym, co się w nim działo. Chodziło też o emocje i życie w rodzinie - to jest jednostka, która może być wspaniała, a może być tez patologiczna.

Kuba Wojewódzki przy okazji zapytał Andrzeja Chyrę o to, czy chciałby mieć tatuaż, przewinął się temat seksu. Oczywiście niby mimochodem, ponieważ wypada, żeby rozmowa z aktorem nie odbiegała od tematyki filmowej. Najciekawszy fragment to zdecydowanie ten, w którym porównano twórczość Arkadiusza Jakubika do filmów Wojciecha Smarzowskiego. Gdyby temat był kontynuowany, można byłoby odnieść wrażenie, że oglądało się ten odcinek po coś. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów