Przemoc w "Ameryka Express"! "To było bardzo bolesne"

Jakub Urbański i Tomasz Karolak podczas konferencji prasowej programu "Ameryka Express"
Fotografia: TRICOLORS/EAST NEWS

"Ameryka Express" wzbudza ogromne kontrowersje już od kilku odcinków. Widzowie są oburzeni promowaniem agresji. Jak będzie wyglądał finał?

Program "Azja Express", a od tego sezonu "Ameryka Express", bez wątpienia ma na celu szerzenie kultur, z którymi obcują uczestnicy. Od pewnego czasu jednak zadania, które pojawiają się w odcinkach, przekraczają granice norm, które widzowie uznają za stosowne. Od kilku odcinków internauci są zniesmaczeni tym, czego muszą dopuścić się uczestnicy. Najgłośniej było o zadaniu, w którym uczestnicy musieli pocałować przypadkowych Peruwiańczyków. Widzów oburzyło też zachowanie niektórych uczestników, przede wszystkim Mateusza z Fit Lovers. W ostatnim odcinku odbyła się natomiast konkurencja, którą fani programu byli zażenowani.

Przemoc w "Ameryka Express"

Zadanie polegało na wykorzystaniu przez uczestników informacji dotyczących Peru, które udało im się do tej pory zdobyć w programie. Nie byłoby w tym nic oburzającego, gdyby nie fakt, że przepytująca ich Peruwianka miała specyficzne metody weryfikacji odpowiedzi. Przy każdej poprawnej kobieta głaskała uczestników po twarzy, a przy złej - miała ukarać ich uderzeniem w twarz

To było bardzo bolesne - powiedział Jakub Urbański.

Urbański i Karolak odpowiedzieli źle na pytanie. Jakub otrzymał cios, po którym spadły mu okulary.

Zobacz także: Uczestnicy "Ameryka Express" napastowali Peruwiańczyków? Widzowie oburzeni zachowaniem gwiazd

Użytkownicy byli zirytowani tym zadaniem, a widzowie zniesmaczeni. Po raz kolejny posypały się negatywne komentarze w stronę produkcji.

Bicie po twarzy - bardzo słabe. Schodzicie na psy. 

Strzelanie w pysk? Co to w ogóle za pomysł?

Zbędne rękoczyny.

Ostatecznie z programem pożegnali się Karolak i Urbański. Do finału awansowali natomiast: Maciej Musiałowski i Anna Małysa oraz Aleksandra i Dawid Domańscy. Tym samym spotkają się w finale z parą immunitetową - Fit Loversami

Zobacz także: Agresywne zachowanie Mateusza z Fit Lovers w "Ameryka Express". Widzowie są w szoku

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Będziesz w szoku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów