Kolejny skandal w "Ameryka Express"! Internauci są zniesmaczeni. "Poziom dna"

Fit Lovers w programie "Ameryka Express"
Fotografia: Instagram/Fit Lovers

Fit Lovers to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w programie "Ameryka Express". Mateusz po raz kolejny oburzył internautów. Tym razem nieprzyzwoitym żartem. 

"Ameryka Express" wzbudza coraz większe oburzenie z odcinka na odcinek. Ledwo ucichły kontrowersje odnośnie konkurencji z całowaniem, która została okrzyknięta nieprzyzwoitą, a pojawiła się kolejna afera. W ostatnim odcinku programu oburzenie internautów znów wzbudził Mateusz z Fit Lovers, który zaserwował widzom niesmaczny żart. Nie jest to pierwsza sytuacja, gdy właśnie ten uczestnik spotyka się z krytycznymi komentarzami ze strony odbiorców programu.

Mateusz z Fit Lovers żartuje ze swojej narzeczonej

Tym razem poszło o nieprzyzwoity żart, który Mateusz powiedział w nawiązaniu do swojej narzeczonej. Wszystko zaczęło się od tego, że w odcinku ćwierćfinałowym jako pierwsi dotarli do mety i tym samym przeszli do finału. Nagrodą dla zwycięzców wyścigu była również wycieczka do tajemniczego miasta Inków - Machu Picchu. Nazwa miejsca stała się inspiracją do żartu Mateusza, który nie omieszkał nawiązać do tego, że Pamela ma miesiączkę

Pamela, to miejsce bardzo do ciebie pasuje - powiedział do narzeczonej.

Dlaczego? - dopytała Pamela. 

No... Machu Picchu. Maczu na piczu.

Żart Mateusza rozbawił jego partnerkę. Zażenował jednak internautów. Zniesmaczeni widzowie postanowili wyrazić swoje zdanie w komentarzach.

"Maczu na piczu?". Poziom dna - możemy przeczytać w komentarzach.

Wy też uważacie, że ten żart był nie na miejscu? 

Zobacz także: Tragiczny wypadek w "Ameryka Express". Karolakowi puściły nerwy!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Te gwiazdy wyglądały kiedyś zupełnie inaczej. Będziesz w szoku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów