Agresywne zachowanie Mateusza z Fit Lovers w "Ameryka Express". Widzowie są w szoku

Fit Lovers w programie "Ameryka Express"
Fotografia: Instagram/FIT LOVERS

Program "Ameryka Express" budzi ogromne emocje. Za nami już półmetek programu i na tym etapie uczestnikom zaczynają puszczać nerwy.

Trudno powiedzieć, jak każdy z nas zachowałby się na miejscu tych par. Rywalizacja o immunitet z pewnością budzi ogromne emocje wśród uczestników programu "Ameryka Express". Niektórzy tracą motywację, inni po prostu nie wytrzymują nerwowo. W ostatnich odcinkach widzowie zarzucili jednemu z uczestników agresywne zachowanie. Chodzi o Mateusza z duetu Fit Lovers.

"Ameryka Express": Fit Lovers najbardziej kontrowersyjną parą programu?

Fit Lovers od początku budzą ogromne emocje. Pamela i Mateusz to duet youtuberów, którzy promują zdrowy styl życia. Mają ogromną rzeszę fanów, ale również wielu przeciwników, co oczywiście łączy się z ich popularnością. Do tej pory wprowadzali przyjemną atmosferę w programie. Ostatnio jednak Mateuszowi puściły nerwy. W jednym z odcinków zdenerwował się na narzeczoną ze względu na jej krótką sukienkę. 

Pamela nie świeć du*ą - krzyknął i jednocześnie zaczął się z nią szarpać. 

Ta uwaga uczestnika nie spotkała się z aprobatą widzów. Oliwy do ognia dolał ostatni odcinek "Ameryka Express". Uczestnicy musieli zabawić się w archeologów. Pamela była nawigatorem, a Mateusz miał za zadanie wykopanie totemu w stosie piasku. Dziewczyna w pewnym momencie bardzo zdenerwowała swojego narzeczonego, który zarzucił jej, że nie radzi sobie z zadaniem.

To kolejna bezsensowna informacja Pamela - stwierdził Mateusz.

To przelało czarę goryczy. W postach pod fragmentami programu pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy odnośnie zachowania chłopaka.

On jest mega toksyczny. Rozumiem, że dziewczyna jest zakochana, ale on traktuje ją fatalnie. Stres nie jest wyjaśnieniem, bo wtedy właśnie widać, jaki ktoś jest. 

Między nimi jest coś niezdrowego i to widać szczególnie u niego. 

Zaniża wartość, odburkuje, strofuje.

Jak przez nawigator powiedziała "kocham" to odburknął, że nie na to czas.

Oczywiście znaleźli się również tacy internauci, którzy stanęli w obronie Mateusza. Sami Fit Lovers nie raz już komentowali całą aferę. Ich zdaniem nic takiego się nie stało. A co wy uważacie na temat takiego zachowania?

Zobacz także: 7 najgłośniejszych konfliktów w polskim show-biznesie

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

W polskim show-biznesie jest wiele gwiazd, ale nie wszystkie są lubiane przez Polaków. Oni drażnią nas najbardziej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów