Alicję Janosz poznaliśmy 15 lat temu w "Idolu". Jak teraz wygląda? Na Instagramie pokazuje męża i syna

Anna Respondek 29.08.2017
Alicja Janosz
Fotografia: ONS

Wygrała "Idola" a potem na długo zniknęła z show-biznesu. Czym się teraz zajmuje?

Alicja Janosz szerszej publiczności znana jest z pierwszej edycji Idola, którą wygrała. Od 2002 roku minęło jednak dużo czasu. Piosenkarka nie może pochwalić się szczególnie zawrotną karierą, jednak ostatnio pisze się o niej coraz więcej. 

W 2016 roku wydała płytę "Retronowa", którą promował singiel "Gdy przychodzi noc". Po premierze krążka, w wywiadzie udzielonym dziennikarzom "Dzień Dobry TVN", piosenkarka tłumaczyła, dlaczego na tak długo zniknęła ze sceny pomimo wygranej w talent show. 

Mając 19 lat świadomie zdecydowałam się zejść ze sceny i zatrzymać swoją karierę. Nie miałam totalnie nic do gadania w kwestii muzyki. Miałam kontrakt, który uniemożliwiał mi decydowanie o sobie. Dla mnie muzyka znaczy dużo więcej niż to, że jest narzędziem do robienia kariery. Byłam królikiem doświadczalnym - mówiła.

Aktualnie Alicja dużo koncertuje, zarówno solowo, jak i z zespołem HooDoo Band. W ostatnich dniach, w ramach odpoczynku, wybrała się wraz z mężem Bartoszem Niebieleckim i trzyletnim synem Tymonem na wakacje, z których zdjęciami pochwaliła się na Instagramie. 

Uważacie, że bardzo się zmieniła?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów